Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki szerint Magyarországon...

Van aki szerint Magyarországon még érdemes előre tervezni ilyen politikai viszonyok mellett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló remélem jól fogja érezni magát egy olyan országban, ami soha nem lesz igazán az otthona pénz ide vagy oda.
2012. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ugyan nem nekem címezted, de hadd kotyogjak közbe: Nekem ez az otthonom, bár nem itt élek, ha kérdezik hát mondom: csak egy magyar vagyok a sok közül. Jobban élek mint otthon élnék, de én a szerelem miatt jöttem el, és így érthető, ha ez az ország is otthonommá vált, itt van a szívem egyik fele, míg a másik otthon.

2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11! Ez hülyeség. Csak a te hibád, ha nem érzed magad otthon valahol. Én fél évig éltem külföldön, de mai napig a második otthonomnak tekintem.
2013. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 librikus ***** válasza:

Az társadalom döntő többsége számára kétségtelenül a mai liberális gazdasági fázis, illetve a velejáró demokrácia néhány évtizednyi korszaka a legideálisabb. Az egyedüli plurális, demokratikus, kor más történelmi korszakok inkább despotikus kormányzási praxisával szemben.

Mindig voltak igazságos idők úgy, mint jogtalanság. Jó idők és rossz idők, boldog és boldogtalan kortársak, mint ma! A világ nem fordul jóra vagy rosszra, csak az idők, a korok változnak, hogy a változás egyeseknek jót, másoknak rosszat hoz, ez már a változás velejárója.

Ebben a korban születtél, hát kénytelen vagy ebben a korban leélni életedet. Ükapáink huszonévesen megjárták az Első világháborút majd a másodikat kihagyni sem voltak elég öregek. Legyél optimista és éld az életed.

2017. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!