Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tudtátok, hogy ez lesz,...

Ha tudtátok, hogy ez lesz, miért nem szavaztatok a Jobbikra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Mert az egy viccpárt.
2012. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Honnan veszed, hogy nem a Jobbikra szavaztam?
2012. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Mert annyira nem hülyék az emberek.
2012. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Mert akkor már rég csődben lennénk. (Amúgy Oszkóék távoztával nem volt jó alternatíva, csak rossz és még rosszabb között lehetett választani)
2012. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Mert valószínűleg a Jobbik megválasztása esetén semmivel sem lennénk jobb helyzetben, sőt...

Ha megnézed most, ami a problémák elsődleges forrása az az, hogy a Fidesz megpróbál szembeszállni az EU-val és az IMF-el: ezért gyengül a forint, ezért gyengül a gazdaság.

Na most amennyire tudom a Jobbiknak is hasonló céljai voltak...

2012. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Sosem szavaznék a Jobbikra. Orbánék nacionalista, EU-ellenes felesleges ugrálása odáig vezetett, hogy hónapokra vagyunk az államcsődtől. A Jobbik "lépjünk ki az EU-ból", "Magyarország legyen önellátó", "a nyugat helyett barátkozzunk Iránnal, Kínával meg az oroszokkal" című politikája nyomán már államcsődben lennénk, plusz el is szigetelődnénk a szomszédainktól, és a nyugati, demokratikus világtól.


Köszönöm, én tudom, hol a helyem, és hogyan szeretnék élni. Nem a Balkánon, és nem Ázsiában. Ezért még véletlenül sem érdekel a Jobbik.

2012. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

"Na most amennyire tudom a Jobbiknak is hasonló céljai voltak..."


Egyetlen aprócska különbséggel. Ők tudták is mit csinálnak, és hogy védjék ezt ki.

2012. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Mesélj, hogy védték volna ezt ki?
2012. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Problem2 ***** válasza:
54%
Én szavazta volna a jobbikra ,csak akkor még nem töltöttem be a 18-at.
2012. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Nézzük csak. Van egy nagy vonalakban általánosságokban megfogalmazott "programjuk", a segítsünk a kkv szektornak és a kisembereknek és űzzük ki a multikat mentalitással.... A miként hogyan ütemezve miből és mi lesz ennek a következménye már kevésbé van kisejtve. A hozzájuk köthető sajtó és médiaorgánumok folyamatosan ferdítenek, zsidóznak ,cigányoznak és mindenféle jelszavakkal próbálják eladni azt az inkoherens inkonzisztens sz@rt amit ők nemzeti radikalizmusnak hívnak. Se a híveik se ők nem tudják eldönteni miként viszonyuljanak a nemzetközi kérdésekhez, hol ezt hol azt lehet tőlük hallani olvasni. Egyébként pedig azon kívül, hogy le akarják szállítani az alapkamatot a forintárfolyamtól függetlenül, el szeretnék venni a multik adókedvezményeit, csendőrségi rendszert kívánnak bevezetni, és homofób antiszemiták és rasszisták nem lehet róluk tudni semmit. Ráadásul utóbbi kettőt tagadják, pedig a rendezvényeiket folyamatosan burkoltan zsidóznak és cigányoznak. ja meg természetesen a szabadkőműves és zsidó konspirációs elméletek nagy rajongói amire ráadásul még büszkék is.
2012. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!