Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Fidesszel?

Mi a baj a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Én meg vagyok elégedve minden intézkedésükkel ,és Orbán Viktort tökéletesnek látom a miniszterelnöki pozícióhoz, azonban itt a gyakorikérdéseken mindig csak azt látom ,hogy az emberek elég nagy része másként látja a dolgokat.

A depressziós, szerencsétlen, magukkal mit kezdeni nem tudó emberek itt adják le az energiájukat?


2012. jan. 7. 21:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Csupán 1, azaz EGY baj van velük, mégpedig az, hogy LÉTEZNEK.
2012. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%

Te meglehetősen beteg lehetsz,vagy full gazdag,ha meg vagy vele elégedve.

Aki nem elégedett vele, az se nem depressziós,se nem szerencsétlen,és tudnak vagy legalábbis tudnának magukkal mit kezdeni,ha tisztességesen meg tudnának élni.

2012. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
29%

A depressziós, szerencsétlen, magukkal mit kezdeni nem tudó emberek itt adják le az energiájukat?


Hát ja.

Na meg a szocicsöcsön felnőtt ,tehetségtelen lusta lúzerek akik a mostani világban nem találják a boldogulásukat.Mert nincsennek már szoci módon helyzetbe hozva ,mit azelőtt.

Na meg azok a fajta emberek akiknek túlfejlett a kritikai hajlama és fogalmuk sincs arról, hogyan is kéne élniük ahhoz hogy jól érezzék magukat a bőrükban, attól függetlenül ,hogy a jólétükhözhöz a kellékeket össze tudták szedni ezidáig ,vagy sem.

2012. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj velük, hogy kormányon vannak. Ha a világtörténelem legjobb közgazdásza lenne kormányon, akkor ő takarodjon.


Amúgy a kérdésed abszolút trollkodás, vagy te valóban elvakult párt-függő vagy, mert NINCS olyan kormány, aminek minden intézkedésével épeszű ember elégedett volna. Én magam is Fidesz támogató vagyok, de ettől függetlenül elképesztő mennyiségű hülyeséget csinálnak. (és ettől kapok igazán sikítófrászt, mert még így is őket találom a legjobb lehetőségnek...)

2012. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Végülis csak az hogy ebben az évben minden drágult!
2012. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az a bajom a Fidesszel, hogy a tagjai élve születtek.
2012. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%

A helyzet az, hogy ha Orbán helyét hírtelen átvenné Merkel, vagy Sarkozy, ők sem tudnának semmi mást tenni, mint választani 2 rossz megoldás közül.

Vagy aláírnak még 1 IMF szerződést, ami ugye nem annyira jó nekünk mert egyrészt vissza kell fizetni a többivel együtt, másrészt meg beleszólnak a belpolitikánkba (nem úgy hogy nekünk az jó lesz), vagy pedig nem írják alá, és akkor pénzügyi támadásoknak teszik ki az országot, mint az történt most is.

2012. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

"Végülis csak az hogy ebben az évben minden drágult!"


Melyik volt az az év amikor valaminek csökkent az ára? Az infláció kormánypárttól függően van jelen a gazdaságban!

2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

"Mi a baj a Fidesszel?"


SEMMI!

2012. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Bocs, "kormánypárttól függetlenül"-t akartam írni.
2012. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!