Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Fidesszel?

Mi a baj a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Én meg vagyok elégedve minden intézkedésükkel ,és Orbán Viktort tökéletesnek látom a miniszterelnöki pozícióhoz, azonban itt a gyakorikérdéseken mindig csak azt látom ,hogy az emberek elég nagy része másként látja a dolgokat.

A depressziós, szerencsétlen, magukkal mit kezdeni nem tudó emberek itt adják le az energiájukat?


2012. jan. 7. 21:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
A gazdagoknak az ADÓJUK! az csökkent elég szépen a miénk meg nőtt.
2012. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
35%

Én nagyon elégedett vagyok eddig velük!

Egyetlen dolog miatt neheztelek rájuk. A AB jogkörét nem lett volna szabad ilyen szinten csonkítani. Sólyom László pedig minden párt által egy elismert köztársasági elnök volt, kár volt a helyére ültetni Palikát. Senki nem ismeri el, mindenki tudja, hogy bólogató pártkatona.

Egyébiránt baj meg sok ember fejében van, mert gyenge gondolkodásuk, és jól átmosta sok-sok év ballib médiája. Továbbá nagyon nagy baj van a nyugati pénzügyi világ zsidóival. Nagyon elszálltak maguktól, gátlástalanul mindent megengednek maguknak. Arra kérem Istent, hogy büntesse meg őket nagyon, úgy, hogy a holokauszt fincsi gyerekcsíny legyen a büntetésükhöz képest. Ők a világ urai igazából, és nincs bennük már semmi emberség, önkontrol, gátlás. Egyszerűen nyomást gyakorolnak határokon keresztül kis országokra, ha azok ellenállnak, akkor ők maguk Istent játszanak, és nyomorba döntenek egész nemzeteket! Ha ez sem elég, akkor meg a médiájuk segítségével akár azt is kitalálják, hogy az adott országnak tömegpusztító fegyvere van (lásd Irak, kiderült ott is, hogy nem is volt nekik tömegpusztító fegyverük), és utána jön Amerika és mindent lebombáz.

Ez a rendszer semmivel sem jobb, mint a kommunizmus, csak sokkal csalárdabb, mert a szabadság illúzióját kelti. Mára már teljesen tiszta a kép.

2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
27%

"A gazdagoknak az ADÓJUK! az csökkent elég szépen a miénk meg nőtt."


Ehelyett az igazság az, hogy egykulcsos adó van, mindenki azt fizeti. Aki kétszer annyit keres, az pont kétszer annyit fizet be. Annyi történt, hogy megszűnt a minimálbéres adókedvezmény, és mostmár mindenkinek kell adót fizetni. Még a minimálbérre bejelentett vállalkozóknak is. Elhiszem én, hogy nem tetszik ez sokaknak, de kérdem én, az igazságos, hogy ők nem adóznak? Akinek nem jó a kis fizu, az tanuljon, költözzön el. Sok-sok éven keresztül én is minimálbért kaptam. Nekiálltam tanulni mégegy szakmát, és végül találtam jobb állást, mindennemű protekció nélkül. Nem volt egyszerű, de nem is lehetetlen.

2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%

"Én meg vagyok elégedve minden intézkedésükkel"


Tehát szerinted teljesen helyénvaló 16% -os adót kivetni olyan emberekre akik havi hatvan ezer forintot keresnek, majd eltörölni az adójóváírásuk.

Szerinted teljesen helyénvaló megemelni a mentőautók megengedett életkorát 13 évre anyagi okokra hivatkozva, majd lecserélni a képviselők autóparkját 600 millió forint értékben és kiterjeszteni azok körét akik ezentúl szolgálati autót és sofőrt kapnak.

Szerinted teljesen helyénvaló, azoknak a szerencsétleneknek, akiknek a gyárat a fejük felől adták el (és ezen nem kevés fideszes kereste degeszre magát) az eddig szociális alapon odalökött 28.500 Forintnyi alamizsnáját 22 ezerre csökkenteni.

Valamint szerinted teljesen helyénvaló az adófizetők pénzéből felvásárolni 500 milliárdért a MOL 21%-át, természetesen IMF hitelből, holott ennyi pénzből már egy új állami olajtársaság indulhatott volna.

Szerinted teljesen helyénvaló az új munka törvénykönyvében a dolgozók jogainak megnyirbálása, mivel eddig még nem voltak eléggé kiszolgáltatva.


Meg vagy elégedve ezekkel az intézkedésekkel? Akkor szerintem .a..d szájba .nyá.!

2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%

Utolsónak.

Teljesen meg vagy elégedve az államadósságunk mértékével? Esetleg kevesled? Mert ha igen, akkor tényleg maradhatott volna minden a régiben.

Amikor a ballibisek voltak hatalmon, akkor a lenyúlások nem szúrták a szemedet? Mert akkor tényleg maradhatott volna minden a régiben.

Ha minden marad a régiben, akkor nem mélyült volna szerinted a válaság? Akkor nem nőttek volna a kamatok? Nem kellettek volna újabb hitelek? Nem lettek volna újabb megszorítások? Elárulom: DE!!


Csakhogy míg az előző kormányzatnál ez továbbra is ahhoz vezetett volna, hogy még mélyebbre menjünk a g€cibe, addig most kifelé jönnénk belőle a mosatni gazdaságpolitikával, ha a külföldi libsi spekulánsok politikai okokból nem akarnák tönkretenni az országunkat.


Egyébként meg a Fidesz ki tudná húzni a kakiból az országot, ha ezek hagynák. Ha pedig kint lennénk a kakiból, akkor senkinek sem kéne 60 ezerért dolgozni majd.


A legutolsó szitkozódásod el sem olvastam. :)

2012. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%

Amikor gyárban dolgoztam volt olyan lehetőség ,hogy ha túlórázunk és nyomjuk mint állat kereshetünk többet is.Nyomtuk is mert kellet a pénz mindenkinek túlóráztunk annyit, hogy a máskori teljesítményünk 150% csináltuk meg abban hónapban.

Na és mi történt,mit gondoltok?

Pont annyit kaptunk mint máskor a 100%-ra.Jópárszor utánna lett számolva ,be lett bizonyítva az hogy a többletkeresetünkkel feldöccentünk egy nagyobb adósávba ami az egész plusz keresetünket vitte az adóba.

Na tudod mikor lehett minket behülyíetni még egyszer, túlórákkal meg ilyenekkel...

Ennyit a többsávos adóról.

2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%
OFF: Ebocsont, milyen szakmát tanultál pluszba és hány évesen?
2012. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%
Sándor. Ebben a cipőben voltam én is. Csak én már előre számoltam egész évre. Én nem csináltam túlórát, de a munkatársaim mentek. Jóformán félpénzért, mert először nem hittek nekem, hogy akkor ott az nem éri meg! Egykulcsos adónál nincs ilyen. Amennyivel többet dolgozol, annyival többet kapsz meg. Nem kell agyalni rajta, hogy nehogy rosszabbul járj.
2012. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám priviben. Válaszolok.
2012. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Sz1u ***** válasza:

22:42 Sándor 417


Ne haragudj, de most keményebben fogalmazok: egyszerűen valótlanságot állítasz! A sávos adózásnál pont az a lényeg, ha egy sávot elérsz az adott sáv feletti rész esik magasabb adókulcsba! Tehát kevesebbet semmiféleképp nem kereshettél, mint előtte!


Egyébként (persze nem fogod elhinni) de én is az egy kulcsos adózásnak lennék a híve, ha rendben lenne az ország. De nem most! Mekkora lyukat ütött most (ill. tavalyi évben) a költségvetésben, amit kin hajtanak be? Szerinted?

2012. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!