Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi politikusokról?

Figyelt kérdés

Vona Gábor

Orbán Viktor

Kósa Lajos

Gyurcsány Ferenc

Bajnai Gordon

Deutsch Tamás


2012. jan. 8. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Vona - náci

Orbán - ultrakonzervatív horthysta

Kósa - Orbán debreceni üdvöskéje

Gyurcsány - hiteltelen

Bajnai - szemtelen népnyúzó

Deutsch - ő leginkább nevetséges (pláne twitteren)

2012. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Lássuk csak.

Vona Gábor: Szerintem populista karrierista és gátlástalanul tud hazudni a hatalom birtoklása érdekében. Még akár konspirációs elméleteket is megetet a szavazóival.


Orbán Viktor: Cezaromán, hataloméhes, önkritika nélküli zsarnok, aki nem tűr ellentmondást. A teljes kontollért képes szabadságharcolni megalázkodni, hazudni mindent elkövet, hogy az ő akarata érvényesüljön. Kíméletlen köpönyegforgató karrierista, aki bármilyen eszmét vagy ideológiát kész kifordítani a saját hasznára.

Kósa Lajos: Nem ismerem, nem tudom megítélni...

Gyurcsány Ferenc: Ugyanaz olyan mint Orbán és Vona.

Bajnai Gordon: Tipikus menedzser, üzletember. Ha nagyobb felelősség kerül a kezébe képes önkontrollt tanúsítani, és a lelkiismeretére hallgatni. Nem hazug, nem önámító , nem hataloméhes, de valószínűleg nem is feddhetetlen.

Deutsch Tamás: Udvari bolond típus. Extrovertált már már exhibicionista ember. Marginális személyiség. Két dolog foglalkoztatja a pénz, és a szereplési vágya. Így számára teljesen mindegy, kinek az oldalán áll, szerintem megszokásból maradt a fidesznél. Nekem kissé egocentrikus önimádó hajlamú embernek tűnik. Szereti hallani a saját hangját.

2012. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Piros kéz mindegyiknek!!!!
2012. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Miért piros kéz mindegyiknek? Talán nem a kérdésre válaszoltak? Saját véleményt fogalmaztak meg, itt nem a véleményt kell minősíteni, hanem azt, vajon maradéktalanul eleget tettek e a kérdés megválaszolásának.... Bár mondjuk szerintem elég marginális kérdés ez a lepontozás dolog, én nem a pontokért járok ide, hanem azért, mert tulajdonképpen nincs jobb dolgom néha...
2012. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem a válaszolóknak piros kéz, hanem a felsorolt politikusoknak!!!
2012. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem a válaszolóknak piros kéz, hanem a felsorolt politikusoknak!!!

Azt lehet...

2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Személy szerint én nem értem mi ösztökél valakit , hogy ilyen embereken gondolkodjon. Nem gondolkodni kéne rajtuk. Vagy itthagyni az országot vagy fejbe lőni őket...nem ócsárolni, tipikus magyar szokás, hogy felesleges dolgokat csinálunk ritmikussan..Közbe lassan lakhatatlan lessz az ország. 19/f:D de m1 nem érdemes ezzel foglalkozni megszokni kell vagy megszökni.
2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
LÁZÁR-LÉZER JANI MIÉRT MARADT KI?
2012. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vona-nagyon nem szimpatikus

Orbán-inkább hagyjuk

Kósa-debreceni kiskirály, öntelt

Gyurcsány-inkább őt is hagyjuk, elég volt belőle

Bajnai-szakértő, elkezdte kihozni az országot a szarból és internacionálét sem szeret énekelni

Deutsch-ő vicces, de legyen inkább blogger

2012. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
mi az hogy vona náci? sok hülye nyomoronc.ti örültök gondolom h a romákok kirabolnak mindenkit és agyonvernek.széépek vagytok
2012. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!