Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogsz szólni ha 2-3...

Mit fogsz szólni ha 2-3 hónapon belül 500 ft lesz az üzemanyag ára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 00:29
1 2 3
 1/27 bumbi02 ***** válasza:
52%

Na ja.. az a baj hogy semmit se szólna a tömeg. Otthon zsörtölödik mindenki.. nem is olyan rég (olyan 3 éve?) 3000 forintból teletankoltam a 13 literes tankját a motoromnak.. ma 5000 nem lenne rá elég..és akkor még csak 13 literesről beszéltünk... és motorról, ami megeszik 2-2,5 litert 100on..



Asszem gyorsan átszokik mindenki biciklire..

2012. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom meddig hadjak az emberek hogy ilyen kib@szszott pofatlanul fejjek oket. En meg nem dolgozok es ritkan hasznalom anyam kocsijat. De nem torodok az ilyesmivel mer mar ez a komment irasa kozben is felb@asott az ideg. Egyszeruen adomegtagadasnak kell lennie. Amit befizetunk kb 10%-at latod viszont a tobbi elveszik a fekete lyukban
2012. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 tetro ***** válasza:
52%

tény, hogy a benzin ára az elmúlt négy évben nagyon durván emelkedett, de a rendszerváltás óta nem olyan drasztikus az ár növekedése:

[link]

ráadásul a környező országokba is hasonló mértékben drágult az üzemanyag. amivel nálunk jobban, arra az utóbbi másfél év a magyarázat. lesz itt még az euró is 400 ft, nem is olyan soká :)

2012. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 bumbi02 ***** válasza:
36%

[link]



Érdekes ez is.. hogy akkoriban 20%os csökkentést szorgalmaztak.. erre januárba meg növelték...

2012. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 tetro ***** válasza:
80%
ez mondjuk lényegében mindenre igaz. de az őszinteség nem a legkifizetődőbb retorika a hazai politikai közéletben :D sajnos a magyar választónak még mindig az kell, hogy valaki megígérje neki, kolbászból lesz a kerítés. aztán meg háboroghat, hogy párizsi sincs, nem hogy kolbász
2012. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

mit fogok szólni? semmit! én 325-nél kiszálltam! Csak végszükség esetén járok autóval.

Városon belül gyalog, távolságban meg vonattal járok.

2012. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
Na nézzük. Emelik az üzemanyagok árát - az emberek ritkábban tankolnak. Tovább emelik - még ritkábban tankolnak. Még tovább emelik - annál is ritkábban tankolnak. Meddig érdemes emelni? Mert ha már nem tankol szinte senki a közlekedési társaságokon, a fuvarozókon, a szolgáltató cégeken, a rendfenntartókon, a mentőkön és tűzoltókon, valamint a kőgazdagokon kívül, akkor mit lépnek?
2012. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Pistabá!


Ezeknek egyébként nem jár amúgy is olcsóbban a cucc?

De egyébként világos a gondolatod..

2012. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
34%

Én nekem csak motorom van és vidéken lakók de úgy tűnik most hogy nyáron már nem nagyon fogom kivenni garázsból csak ha max hetente 1 kőre.Válaszhatok hogy eszem vagy tankolok!!És sajna most már a vonaton is lognom kell össze vissza hazudozni ellenőrnek mert nagyon drága már a vonat jegy is és egyszerüen neméri meg elindulni ha megveszem a jegyet!Van egy bringám azt leporolom úgy tűnik!

Az a baj hogy már kezdem nem élvezni az életet se mert már itt Magyarországon becsületesen meghalsz!! :(

2012. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

A világon mindenhol megy fel az ára, mivel egyre kevesebb van, ezért nem kell jóstehetség hozzá hogy hamarosan átlépi az 500-at is. amennyivel drágább nálunk az az extra magas adótartalom.

Engem most nem érint, mert 3 hónapja nem használom az autót, bár nem a benzinár miatt, hanem mert külföldre költöztem, és itt jó a tömegközlekedés.

2012. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!