Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a balosok agymosotta...

Szerinted a balosok agymosottak "mióta Bajnai szerepel a médiákban csak úgy dőlnek a Bajnais kérdések"?

Figyelt kérdés
Ennél jobb bizonyíték nem kell.
2012. jan. 11. 18:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tapogatózik a nagytőke az Eu és az IMF hogy Orbánt melyik helytartóval lehet leváltani, mennyi az elfogadottsága?
2012. jan. 11. 18:56
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

miért nem tanulsz már meg fogalmazni?

egyébként észrevettem, hogy mostanában elég sok a "szakértői kormányt, meg Bajnait" című vélemény, de ők abba nem gondolnak bele, hogy ez az országnak és nemzetközi megítélésének jó lenne (stabilizálódás), de minden szakértői kormánynak a nép issza meg a levét.

2012. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
egyébként szerintem te is agymosott vagy, mikor azt állítod ebben az országban nem volt kapitalizmus és hasonló baromságok.
2012. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 asmosys ***** válasza:
81%
Ami téma előtérbe kerül, itt is megjelenik. A jobbos agyhalottak ezen mit nem értenek? :))) Ha pisilni kell mehetsz, nem kell kérdést alkotni köré. :)))
2012. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld a legjobb megoldás lenne most, remélem lesz is. Először ússzuk meg, hogy mi legyünk az Eu feketebáránya, ne menjünk csődbe. Amikor megnyugszanak a piacok, lesz egy kis fény, nem leszünk ilyen hátrányosan megítélve, ami maga után vonzza ezeket a szankciókat, amiket ki akarnak vetni ránk, amikor fellendül a gazdaság, akkor lehet gondolkodni az önállóságban, de addig, amíg ez nem teljesül, ilyen válaszokat kapunk kintről.Egyébként pedig, legyek lepontozva, de örülök, hogy az Eu felszólal olyan törvények meghozatala ellen, amibe az ellenzéknek beleszólása se volt és azokat csak 2/3-os többséggel lehet változtatni.
2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

""egyébként szerintem te is agymosott vagy, mikor azt állítod ebben az országban nem volt kapitalizmus és hasonló baromságok.



A kapitalizmus alapfeltétele a tőke, ugye?


Hol van itt a magyaroknak tőkéje?


Ha az egyik ország a másikat a tőkéje révén bizonyos kompromisszumokra kényszerít, azzal megvalósúl az impérium. Az pedig imperializmus.


Én leírtam az agymosott formámmal hogy mi a hiba azzal hogy mi tőkéstársadalomba élünk.

De árúld már el, hogy szerinted miként tőkés a mi társadalmunk, a magyar tőke nélkül?

2012. jan. 11. 19:31
 7/14 A kérdező kommentje:

""Képzeld a legjobb megoldás lenne most, remélem lesz is. Először ússzuk meg, hogy mi legyünk az Eu feketebáránya, ne menjünk csődbe. Amikor megnyugszanak a piacok, lesz egy kis fény, nem leszünk ilyen hátrányosan megítélve, ami maga után vonzza ezeket a szankciókat, amiket ki akarnak vetni ránk, amikor fellendül a gazdaság, akkor lehet gondolkodni az önállóságban, de addig, amíg ez nem teljesül, ilyen válaszokat kapunk kintről.Egyébként pedig, legyek lepontozva, de örülök, hogy az Eu felszólal olyan törvények meghozatala ellen, amibe az ellenzéknek beleszólása se volt és azokat csak 2/3-os többséggel lehet változtatni.



Ok

Nem megyünk csődbe, és nem vetnek ki szanciókat, sőt megnyugszik a piac is hogy egy elkötelezett emberük űl a székbe.


De hogy fog növekedni a gazdaságunk egy neoliberális elme segítségével, hiszen a 22 év kevés volt rá?


Mit csainál Bajnai, ami az elvei alapján várható, ami növekedést hoz az országnak?

2012. jan. 11. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Kivisz minket a kakiból. Ez most a legfontosabb. Utána már lehet dolgozni, de nem úgy, hogy szembe megyünk azokkal, akiknek ki vagyunk szolgálva.Piacokat kell keresnünk párhuzamosan, hogy legyen értelme a termelésnek, tárgyalni folyamatosan jobb feltételekért.
2012. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bumbi02 ***** válasza:
66%

Crem... egyelőre te lovagolsz Bajnain minden második kommentben vagy kérdésben...



Aki olvasta a kommentjeimet, az látja hogy én nem csak azóta hozom fel Bajnait mióta szerepelt a médiában, hanem már jóval régebb óta is. És sokan mások is .



Abba bele se megyek hogy olyan szó hogy médiák , nem létezik.



valaki irta hogy lehet hogy a szakértői kormányok alatt javul a megítélésünk, meg javulnak a mutatóink, csak a nép issza meg a levét...



Kérdem én, Orbánék gazdaságpolitikának csúfolt kaotikus rendeleti kormányzásának nem mi isszuk meg a levét?

Ugyanúgy megszorítanak mintha szakértői kormány lenne,csak egyszerűen logikátlanul. Nincs semmi koncepció.

2012. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elszállt euró és svájci frankkal ki szívott, ha nem mi?
2012. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!