Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szimpatizánsok ha...

A Fidesz szimpatizánsok ha negatív kritikát olvasnak, pont úgy nyomogatják a piros gombot, mint a Fideszes képviselők az igen gombot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne magadból indulj ki.

(0, azaz nulla db értékelésem van, egyszerűen nem érdekel :))

2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bumbi02 ***** válasza:
65%

Ezt már észrevettem én is.. Mondjuk nem csak Fideszesekre igaz, hanem inkább a buta emberekre.. amiből van bal és jobb oldalt is egyaránt..



De azért néha elég vicces hogy írok egy féloldalas választ, számadatok, érvek tények felsorakoznak benne.. De meglátják hogy bumbi02 máris kapom a 0%ot, miközbe aki csak annyit nyög be hogy: Gyurcsány takaroggy! az meg 100%ot kap... Persze nevüket nem vállalják fel - mmint felhasználó nevüket - csak név nélkül irogatják a hülyeségeiket, és az alapján pontoznak le h szimpatizálnak velem, vagy sem.

(persze ha azt mondják hogy hülyeséget írtam és azért pontoznak le, általában 10 lepontozásból 2en ha írnak ellenérveket többi csak oda böki hogy piros...)

2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Magadból indultál ki?
2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

,,A Fidesz szimpatizánsok ha negatív kritikát olvasnak, pont úgy nyomogatják a piros gombot, mint a Fideszes képviselők az igen gombot?"


Hát jah. Többet ne várj tőlük. Ha valaki megdönti azt a pár sablonos érvüket, csak ez marad nekik.

2012. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

bumbi02: a százalékok csak az egyetemen számítanak, mert ott olyanok pontoznak, akik -többnyire- okosabbak nálad. Itt meg általában azoktól kapod a lehúzást, akikből ömlik a primitív butaság (egymást persze jól felpontozzák a majmok).


(Remélem, jól sikerülnek a vizsgáid :) )

2012. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-3 én totál nem magamból indultam ki, hanem belőletek!

lol...

2012. jan. 12. 17:59
 7/9 A kérdező kommentje:

bumbi02


Nem baj fater, van ez így! A linkeket nem törölték még?

Mert kacagni jó! ;)

2012. jan. 12. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:

"1-3 én totál nem magamból indultam ki, hanem belőletek! "


Látjuk mindketten...

2012. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:
75%
Nemm még nem törölték.. Bár még nem is nagyon tudtak hozzászólni Fideszes társaink..:) Kéne egy ilyen összeszedett "Fidesz akkor és most" irományt csinálni és azzal szórólapozni hátha észrevennék legalább 1-2en..:D
2012. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!