Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Január 14-én, most szombaton...

Január 14-én, most szombaton 14 órától az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete előtt várja a Jobbik minden hazája önállóságát féltő állampolgárt, pártszimpátiára való tekintet nélkül. Na ebből mi lesz?

Figyelt kérdés
A tüntetésre vidékről buszokat is indít az EU-ellenes párt, költségmentes utazást biztosítva a messzebb lakóknak. Jobbik Magyarországért Mozgalom
2012. jan. 13. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg kellene várni az EU és IMF-el való megbeszélést!

Én se vagyok odáig az EU-ért, de most csak rosszabb lenne és elé vágunk dolgoknak.

Vagy 2 héttel későbbre kellene rakni!!!

2012. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi lenne ebből? Semmi. Odamennek, tüntetnek néhány órát és hazamennek. Szerintem még annyian sem lesznek, hogy bekerüljenek a híradóba.
2012. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

"A tüntetésre vidékről buszokat is indít az EU-ellenes párt"- érdekes, máskor meg felemelték a szavukat az ellen, hogy más pártok is buszokat indítanak. Mégis betagozódtak a politikába?

Mondjuk nem csodálom, mert Budapesten több eszkimó él, mint jobbikos.

2012. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki egy kicsit is tud gondolkozni,az nem megy el egy ilyen hazaellenes tüntetésre.

Lehet azon vitatkozni,hogy minden jó-e a csatlakozással,de a kilépés az ország számára öngyilkosság lenne.

2012. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok megint!

Miért van az, hogy mi nem tudunk egy kicsit kiváróak lenni!?

Mindig kapkudunk itt össze-vissza, türelmetlenek vagyunk feszt!

A mostani helyzetünkbe csak olaj lenne a tűzre ami most is ellégé ég, mi lenne akkor! Istenem.

ha valamit el akarunk éni hosszú távon azt logikusan kell felépíteni és nem neki menni mindenkinek és türelmetlenek lenni!

Szerintem.

2012. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
A másik, hogy semmi joga tiltakozni a jobbiknak, az unióban vannak szabályok amiket be kell tartani, mi ezt nem tettük meg.
2012. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Mi lenne ebből? Semmi. Odamennek, tüntetnek néhány órát és hazamennek. Szerintem még annyian sem lesznek, hogy bekerüljenek a híradóba."


Ha 5 millióan lennének sem kerülnének be egyes híradókba...

2012. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vidéki lennék kapva kapnék az alkalmon. Ingyenes budapesti kirándulás!
2012. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!