Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az a megoldás a...

Most akkor az a megoldás a plágiumügyre, hogy Dr. Schmitt bujkálni fog?

Figyelt kérdés

Vagy finomabban fogalmazva, nem akar zavarni. Erre hivatkozva mondta le egy egri főiskolán már kitűzött előadását.


[link]



2012. jan. 17. 16:39
1 2
 1/16 bumbi02 ***** válasza:
89%

A Köztársaságelnöki Hivatal - tekintettel a hallgatók kötelezettségeire - úgy döntött, hogy dr. Schmitt Pál, köztársasági elnök, nem zavarja meg a vizsgaidőszakot (sem a vizsgákat, sem a felkészülést) az Alaptörvényről szóló előadásával.



Hehe.. egy ilyen látogatást minimum 1 hónapra előre letárgyalnak.. Most jött csak rá a Köztársasági Elnöki Hivatal hogy vizsgaidőszak is lesz idén?

2012. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Elmezavarodottak vagytok.
2012. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bumbi02 ***** válasza:
69%
Miért is?:)
2012. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon unom a süket dumátokat! Ezt legalább 25x megkérdeztétek. Olyanok vagytok, mint a kutyák amikor egy csonton marakodnak!
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Vicc. Dr. Schmitt, ez jó volt :D
2012. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Biztos tanul így utólag, hogyha kell, megtudja védeni a diplomáját! Hagyjátok, had magoljon! :-)
2012. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4: Látom, nem vagy érzékeny a nüanszokra. Azt még senki nem kérdezte meg, hogy Schmitt bujkálása megoldást jelent-e a problémára. Konkrétabban arra vagyok kíváncsi, hogy meddig lehet ezt így csinálni, maradhat-e így tartósan valaki egy ilyen pozícióban? Neki nem kínos ez az egész? Tegnap egy államtitkári kinevezés után kellett azonnal elszaladnia, ma lemond egy főiskolai előadást. Holnap honnan bújik el?


Egyébként most hallottam, hogy a Semmelweis Egyetem rektora vizsgálatot indított. Ha ezt komolyan veszik, akkor biztos vissza kell vonni Scmhittől a doktort, ami még cikisebbé teszi a helyzetét. De felőlem maradjon csak, és égesse magát és a Vezérét!

2012. jan. 17. 17:46
 8/16 doboszoli ***** válasza:
72%

Van Magyarországon néhány "nevetséges" dolog.

De egy csaló államfő azért mindezeken túlmutat.

2012. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Nem kell tőle visszavonni, mert elévült az évek alatt. Megtarthatja, ha akarja. Én mondjuk a helyében minimum ezek után nem használnám. De legalább tisztázódhatna az ügy. A nemzetközi megitélésünk szempontjából nem mindegy, hogy mi lesz a vége a dolognak.
2012. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem évült el, itt nem a magánokirat-hamisítás bűncselekményéről van szó, az elévült, de ha hamisításon alapul egy értekezés és egy tudományos cím, azt időbeli korlátozás nélkül vissza kell vonni. Ha én kreáltam magamnak pl. egy orvosi diplomát 20 éve, attól én még nem vagyok orvos, hogy a bűncselekményem elévült.
2012. jan. 17. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!