Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is ezt gondoljátok amikor...

Ti is ezt gondoljátok amikor a kormány azt mondja minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
www.zolotov.atw.hu/matolban.jpg
2012. jan. 19. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már másfél éve mondja. Azt sem hiszem el,amit kérdez.
2012. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 doboszoli ***** válasza:
100%
Azért vannak fenntartásaim.D)
2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sz1u ***** válasza:
100%

Hofi Orbánról:


[link]

2012. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
képet senki se nézi az milyen vicces:D
2012. jan. 19. 18:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a választásokat is hazugságokkal nyerték meg! Aki hazugsággal nyer választást az hazug módon fog kormányozni írtam annak idején és ez bizony így lett. Ezek tudatában miért kellene elhínni amiket mondanak amikor dicsérik magukat. Hazug gőgös kontár banda ez semmi kétség! Az arany is sz@rrá vállik Orbán és Matolcsi kezében. Ebben az országban 56 óta nemvolt ilyen kilátástalan a helyzet. Menekülnek az emberek menekítik ki a pénzüket menekül a tőke lassan teljes lesz a káosz.
2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sz1u ***** válasza:

18:39 Kérdező


Azért linkeltem a videót, mert tetszett a kép... Teljesen élethű! :)

2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A kép feltételezi, hogy Orbán tisztában van a tettei következményeivel.

Én továbbra is hiszem, hogy ő mindent komolyan gondol, és tényleg ennyire hülye.

2012. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ma 18:43: ahogy mondod, sajnos...
2012. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy Orbán rengeteg minden szépet és jót ígér, és pont az ellenkezőjét csinálja azért hogy neki meg a haverjainak jó legyen. Sajnos még mindig sokan szavaznának rá ami nagy baj mert akkor később még nagyobb KÁOSZ-t csinálnának itt. Én jól meggondolnám hogy kire szavazok, pontosabban kire szavazunk majd 2014-ben mert sajnos az MSZP- is lesüllyedt a mélypontra és sajnos eddig nem tudok olyan pártokról akik között olyan szakértők kormányoznának akik képesek lennének helyre rakni az országot. Most jelenleg a Jobbik és az LMP mellett vagyok mert még bennük látom azt hogy tennének is valamit a jobb országért meg a jobb gazdaságért főleg az LMP. De ahogyan észrevettem a Jobbik is kezd a tűzzel játszani szóval már nem tudom hogy következő választásokkor kire kellene szavazni hogy nekünk jó legyen végre.
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze,akkor lesz rendben minden ha csendben maradnak, összecsomagolnak és mennek egy melegebb éghajlatra

Itt az a baj,hogy annyira jó a szlogenjük, hogy sokan sztem még mindig bedőlnének nekik. Igaz, én még úgy Fideszessel nem beszéltem, aki ne azzal kezdte volna, hogy jaj azok a szemét szocik a 8 év alatt és mondja fújja a trombitát. De ész érvekkel egyiksem tud szolgálni

OV-ről meg annyit, hogy karakán ember lenne, ha lemondna

Ki lenne helyette? Hát az jó kérdés. Nála még az utcaseprő is jobb lenne (legalábbis több esze van az biztos)

Én személy szerint a Bajnai kormányra tudnám még azt mondani, hogy talán. Jobbik nem mert túl radikális. LMP talán.

2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!