Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2012-VS 2013? lesz valaha jobb?

2012-VS 2013? lesz valaha jobb?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy ígérték a 2012 re hogy nehéz lesz még keményebb..érdemes reménykedni a 2013 hogy könnyebb lesz e?
2012. jan. 21. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az évek oldják meg a gondjaidat, meg nem is az egyház, de még csak nem is a politikusok, hanem Te magad.

Ha 2014-ben állsz neki, akkor neked 2014 lesz a legjobb éved.

2012. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jo de én hiába melozok ezerel ha egy kilo hus 1300 FT .:S..
2012. jan. 21. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Költözz vidékre, tarts sertést meg baromfit. Nem muszáj eladásra, elég saját részre.
2012. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az igen..látszik azt se tudod menyi egy kilo kenyér..
2012. jan. 21. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Vidéken sem tud mindenki baromfit és sertést tartani!

Az sem ingyen van. A takarmány,az állatorvos is sokba kerül. Hely és szakértelem is kell hozzá.

Nem lesz jobb jövőre sem,inkább még rosszabb.

2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Tudom mit érzel, én is végigagyaltam az egészet, és én is innen közelítettem meg, hogy mit csináljak ha ez meg az drága, én meg csak ennyit keresek.

Többet kell keresni!

Nem tudsz mást csinálni, nem mondhatjuk meg mi az árakat.


Hogyan kell többet keresni? Ez nehéz kérdés, én meg csak azt írhatom ide, hogy én milyen irányba indultam.


Meg kell nézni, hogy a jelenlegi munkahelyen van-e előrelépési lehetőség anyagilag. Ha van, tegyél meg érte mindent (nem a másik arcába taposásra gondoltam), ha nincs, át lehet gondolni hogy a megfelelő helyen/cégnél vagy-e. Mellette lehet agyalni mellékjövedelmen, képzési lehetőségeken.

Meg kell nézni van-e valamiben tehetség, ha van, akkor azt fejleszteni és megpróbálni kamatoztatni, bár a "megpróbálni" szót nem szeretem, "Csinálni!" jobb.


Emellett beszélgetni, informálódni kell, hall dolgokat, lehetőségeket innen-onnan az ember. Olyanokkal beszélj, ismerkedj, akikről tudod hogy "jól megy" a soruk, meg akiket úgy emlegetnek: "a szerencsések!"


A lényeg, soha nem beletörődni hogy nekem már csak ez jutott. Hiszed vagy sem, az agyalásnak meglesz az eredménye, tudod az agya olyan mint az izom, "tornásztatni" kell, de ha beletörődsz, és az évektől várod a megoldást, az soha nem jön el.

(Sokan rendszerváltás óta azt várják hogy itt egyszer jobb élet lesz, Te ne várd!)

Kívánom hogy jobb irányba terelődjön az életed!

2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy igazad van de néha el fog ez az érzés ...


" Léptem bizonytalan

Gondolatom gyáva

Én nem verhetek életet

A haldokló világba

Lelkemet zsarolják

Nap mint nap koldusok

Agyamat mossák

Cím nélküli doktorok

Törvényekkel hajtanak

A törvénytelenségbe

Nem találom a helyem

Sem idõben se térbe

Keresem a választ

A kopott falakon

A rég lecsengett szavakon

A nappalban az éjszakában "

2012. jan. 21. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már esély sincs javulásra 2014-ig :(
2012. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Jelenlegi kormányunk szerint "hosszú távon" fognak megtérülni a mai nehézségek.

Hasonló a borbélyműhely ajtajára kirakott táblához:

"Rögtön jövök".

Ezeknek olyan jókor jött a válság, mint leltár előtt a raktártűz.

2012. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!