Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a mai békemenetre...

Igaz, hogy a mai békemenetre határon túlról is tomegesen szállították a magyarokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
62%
Téged a kormány tett lapátra, vagy a főnököd? Ez azért nem mindegy.
2012. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Hát csak az, hogy a felvidékiek pl még talán a magyarországiaknál is jobban ignorálják a politikát (lásd a részvételi arányt a választásokon, illetve az MKP leszereplését) ahhoz képest meglepo, hogy a Fidesz akciókra sokan eljonnek. Másik dolog meg, én is felvidéki vagyok, és nekem úgy tunik, hogy az ottani magyarok kozott sok a "libsi", ráadásul még mszp szimpatizánsok is akadnak(vagy legalábbis jobban csípik, mint a Fideszt). Illetve a kettos állampolgárság utáni herce hurca idején sokan bírálták Orbánt, hogy miért nem várta meg a szlovák parlamenti választásokat ezzel (lovat adott a tót nacionalisták alá). Azt mondjuk sejtettem, hogy a legtobben (akik foglalkoznak egyáltalán a politikával) a Fideszt támogatják, de hogy még Pestre is lemennek, ráadásul ahogy a híradók mondták tomegesen, ez lepett meg.
2012. jan. 21. 23:23
 13/42 anonim ***** válasza:
39%

Mert szerinted ha megszorítás, pardon "átszervezés" van, akkor nem mindegy hogy honnan van kirúgva?

Az oka a lényeg és nem az hogy ki mondja ki az AMEN-t.

2012. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%

Sőt, azt hallottam, hogy még Nigériából is szállították őket, sőt, az USA-ból is.


Mert ez így megy tudod, hogy mindenki azonnal ugrik, hogy a fantasztikus Budapesten az utcán állhasson néhány órát a hidegben. Mert ezért szeretnek órákat utazni.


Gondolom te is azonnal mennél Prágába tüntetni akármiért, ha lehetőséged lenne rá, sőt, lehet hogy most is ott vagy.


Komolyan, nem hiszem el, hogy a hülyeség ilyen méreteket ölt egyeseknél.

2012. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
36%

Én ezt egy blogban olvastam, nem vagyok kíváncsi az igazságtartalmára. Ha viszont már félig igaz, az elég nagy baj, ha meg teljesen, viszont csak pár tucat emberre, akkor talán még nagyobb katasztrófa.


'Egyszerűen teljesen le vagyok dermedve.Én a Kossuth-tér mellett,a Falk Miksa utcában lakok.Gondnokként teszek,veszek.Megyek ki a ház elé,áll ott egy társaság.Rögtön levettem,hogy románok.Nagyváradról jöttek.Kérdezem tőlük,hogy segíthe...tek-e valamit.Kérdezték,hogy a Népligethez milyen módon jutnak el,elmondtam nekik.Ezt követően szó,szót követett.Kiderült,hogy fejenként 3500,-forintot és egy ebédet kaptak azért,hogy legyenek.A busz, amivel jöttek,azzal a lendülettel,hogy kiszálltak hazament.Gyakorlatilag itt hagyta őket.A beszélgetés közben jött egy idős házaspár,akik szintén kérdezték,hogy merre kell menni a Népligethez.Elmondták,hogy 1000,-forintot és egy ebédet kaptak azért,hogy itt legyenek.A busz persze őket is itt hagyta őket,oldják meg jelszóv...al.Ők Pécsről jöttek.Beszélgetés közben szinte megszégyenülve tekerték össze a magyar zászlót és tették el a táska mélyére.

Emberek,én gyerek koromban - már pedig voltam - a tanítónéni a fa vonalzóval ütött szét rajtunk,ha valakin nem volt kokárda.Március 16-án pedig azért,hogy miért van rajtunk.Most - higgyétek el az átlag életkor 60 év volt az általam látott emberek között - szinte mindenki díszelgett a kokárdával.Teljesen szét vagyok esve,egy jelképet ennyire és ilyen módon kisajátítani???És!!!!!!!Láttam olyan molinót,amit már Szolis demón is láttam.Akkor most mi van???Nem tudja,tudják - két emberes molinó - hogy hol vannak?Vagy csak azért jönnek,voltak hogy legyenek???'

2012. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

[link]


Na ennyit a szabad akaratról....

MOST miért lett volna másképp?


Pedro

2012. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

# 16

Figy, a tv ezt harsogta. Természetesen nem hiszek el mindent, amit ott mondanak (sot inkább semmit), de gondoltam, felnyomom ide ezt a kérdést, aztán a nagy veszekedés alapján szépen kirajzolódik egy valószínu státusza a dolognak.


# 17 már maga a stílus elmondja, hogy egy "ellenzéki" kitaláció az egész.

2012. jan. 22. 00:47
 18/42 anonim ***** válasza:
87%

#17

Én megértem, hogy nehéz ezt feldolgozniuk a balosoknak.

Írtam már, leírom újra: tőlűnk (Bp-től 100 km) is indult busz, és nemhogy pénzt fizettek a résztvevőknek, hanem ők állták a busz költségét (1000 ft/fő). Szerintem ez így is van rendben, miért fizetné bárki ezt az utat?

Az mszp-s bulikon ez hogy működik?

2012. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
39%
Te 3500 Ft-ért utaznál 350 kilométert, hogy elb*szhasd az egész hétvégédet a semmiért? Csak így közbevágólag megkérdezem.
2012. jan. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

#túrórudi

Sehogy. Az mszp nem indít buszokat.

És nem gyújtogat tv székházakat.

2012. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!