Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre több az idős, egyedülélő...

Egyre több az idős, egyedülélő emberek sérelmére elkövetett támadás. Miért nincs közbiztonság?

Figyelt kérdés
Miért ez lett ígért két hét eredménye ?
2012. jan. 22. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Gárda
2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol élsz te? Itt már két hét alatt közbiztonság van? Nem tudtad? :D
2012. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Mutatnál erre forrást? Szerintem ez egyáltalán nincs így. Egyébként én ebben az évben több járőrt láttam, mint a 8 év alatt összesen.
2012. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mutatnál erre forrást? Szerintem ez egyáltalán nincs így. Egyébként én ebben az évben több járőrt láttam, mint a 8 év alatt összesen."


Ez igaz, én is. Mivel a faluban körülbelül 15-20 betörés volt 2 hónap alatt. Ami azelőtt soha, ráadásul sötét bőrű család egy sem él a faluban. Éjszaka gyalog járőröztek.

2012. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Koszond meg az LMP-nek meg a tarsainak.

Gyongyospatai ismerosom tudna meselni.

Mikor volt a balhe, ugye meguntak a banant es lehivtak a gardat.

Rend lett, de megjelentek a bohocok es rogton nekik estek, h mekkora rasszistak, h lehivtak a gardat,

Persze mikor megkerdeztek, h akkor hagyjak a rablasokat akkor mi vllt a valasz?

Hat ezt akkor se szabad meg bla bla...

Hihetetlen.

Nem tudom masok mit csinalnanak, ha allandoan ellopnanak a termest meg fenyegetnek.

2012. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

"Mutatnál erre forrást? Szerintem ez egyáltalán nincs így. Egyébként én ebben az évben több járőrt láttam, mint a 8 év alatt összesen."


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak pár hír, a több ezerből... Most jöhettek azzal hogy agymosott kuruc olvasó vagyok, de csak itt írják le az igazságot. Direkt nem cigányos híreket szúrtam be, mert tudom hogy a nagy részüket nem cigányok követték el, csak gyűlölet keltés végett írják ki állandóan.

Itt nem a cigány bűnözés a fontos, hanem hogy tényleg "rend lett 2 hét alatt"...

2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
mondj egy helyet ahol ténylegesen nullán van a bűnözés
2012. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Lepontozáson kívül esetleg valami magyarázatot is kapunk?
2012. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idős, egyedülálló, beteg ember a bűnözők legjobb prédája. A kormány másokat se, őket pedig végképp nem tudja/nem akarja megvédeni. Az ebben a támában elkövetett gaztettek büntetésének nincs visszatartó ereje. Közben úgy néz ki, mintha enyhítő körülmény volna a kábítószeres elkövetés, vagy a "nem emlékszem, mit is tettem" hivatkozás. Káosz van az orgászban, a fejekben, ez erkölcsöben, miközben dühöng az erőszak. Az igéret pedig csak igéret maradt, semmi más.
2012. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy most közrendvédelmisből qrva sok lett, azt nyomatják, bűnügyisekből meg hiány van, mégis létszámstop van, ott is...
2012. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!