Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer csak Magyarország...

Ha egyszer csak Magyarország kikerülne az unióból mi történne azokkal a munkavállalókkal akik pl Hollandiában vagy Nagy Britanniában vannak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 22. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Haza kellene jönniük.
2012. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Már amennyiben ők maguk odakint nem tudnák orvosolni ezt a helyzetet. De igen, a javarészüknek haza kellene jönniük.
2012. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne hazajönniük, megvan a munkavállalási engedélyük.
2012. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hajdu Peter ***** válasza:
Hollandiaban a prostitualtak 80% a magyar több magyar lannyal talalkoznank ha elmgyunk a Tescoba vasarolni .
2012. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A Nyugat-Európai országoknak nagyon hasznos az olcsó magyar munkaerő, ha ki is kerülnénk az EU-ból, nem változtatnának a munkavállalási szabályokon. Szerintem egy kilépés után meg is nőne a kivándorlók száma, mert egy időre biztos, hogy nagyot esne az életszínvonal (ezt még a jobbikos Szegedi Csanád is elismeri, mielőtt nyúlnátok a piros kéz felé, radikális barátaim).
2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted mint egy varázsütésre? 2012 augusztus 10-én reggel 6-kor bemondják a hírekben hogy mától nem vagyunk az Unió tagállama és akik most külföldön tartózkodnak azokat Guantanamóba meg Észak-Koreába viszik. Szop.
2012. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
személyi helyett útlevéllel tudnának hazajönni rokonlátogatásra
2012. jan. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én biztos hogy nem mernék haza menni többet ha ilyen lenne,itt már több mint egy éve megvan a munkahelyem,nem kockáztatnám hogy nem jöhetek vissza.
2012. jan. 23. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:

"A Nyugat-Európai országoknak nagyon hasznos az olcsó magyar munkaerő, ha ki is kerülnénk az EU-ból, nem változtatnának a munkavállalási szabályokon"

Nem vagyok radikális, de kérdem én, hogy mielőtt EU tagok lettünk, mennyien dolgozhattak külföldön?

2012. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!