Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ettől tart fél Európa?

Tényleg ettől tart fél Európa?

Figyelt kérdés

Brüsszel attól fél, hogy a szuverenitásáért küzdő Magyarország törekvései követőkre találnak Európában - mondta Eva Maria Barki, Bécsben élő nemzetközi jogász.


[link]


2012. jan. 22. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak ennek a nőnek a véleménye. Jöjjön ide lakni,akkor hamar megváltozik majd a véleménye.
2012. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

első, akkor nem olvastad végig.


"Egy hét alatt tizenhétezren írták alá.

A felhívás latin címe Hungaria semper libera - Una et eadem libertas, amelynek jelentése: Magyarország mindig független, a szabadság egy és oszthatatlan. A jogász további aláírókat vár, majd a petíciót az összes EU-tagállam kormányzatának elküldi."

2012. jan. 22. 20:51
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is így gondolom.
2012. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

"Tényleg ettől tart fél Európa?"


Európa egy kontinens. Kontinensek nem tartanak semmitől. Fél Európa ennek a kontinensnek a fele. Fél kontinensek sem tartanak semmitől.


"Brüsszel attól fél, hogy a szuverenitásáért küzdő Magyarország törekvései követőkre találnak Európában - mondta Eva Maria Barki"


Ez egy vélemény a sok közül. Valójában "Brüsszel" persze nem "fél", csak harcol az itteni kliensei érdekeiért.

2012. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pro Patria ***** válasza:
55%

Megelőztél, kérdező, én is ki akartam írni ezt a kérdést! A hölgy reekül összefoglalta a dolgot. Többeknek kellene átlátni, hogy itt új szabadságharc folyik...

Csak ma már tankok helyett bankok adják a fegyvert a birodalmak kezébe.

2012. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Európa egy kontinens. Kontinensek nem tartanak semmitől..."


Észrevételedet továbbítom a www.hirado.hu felé. :)

2012. jan. 22. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Magyarország önrendelkezése és szuverenitása. Ismeritek ezt az oldalt?

Én már aláírtam. Azt sajnálom hogy 12 nap után " csak 18.000. körüli az aláírás.

[link]

2012. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Eléggé nagy gázban lehet a fideszes kommunikáció, ha ennek a bécsi mittudoménkinek a nyilatkozatát ekkora dobra verik minden rendelkezésükre álló médiafelületen, mint az európai közvélemény Orbán iránti támogatásának bizonyítékát :)))


Más nincs? :)

2012. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Tény hogy eszébe juthatott volna másnak is, hogy ílyen aláírást gyűjtsön. Jó oka lehetett, magyar gyökerek, együttérzés, stb. Hiába voltak sok 100 ezren a békemeneten, kell egy ilyen nyom is....
2012. jan. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

"Más nincs? :)"


De van, egy Skót lapban (Scotland on Sunday) is jelentek meg cikkek amik a magyar alaptörvényt méltatják, és azt taglalják hogy Brüsszel jogtalanul támad, és szól bele a politikánkba:

[link]

2012. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!