Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a korábban...

Pro Patria kérdése:

Miért van az, hogy a korábban leghangosabb baloldali fórumozóknak mostanában nem látni a neveit a válaszadók között, noha a pontlistán ma is magas helyen állnak? Csak nem az történt, hogy inkább már elrejtették a nevüket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azt nem értem, hogy Covenant, Madárka és a többi liberális agyhalott az állandó lepontozások ellenére miképp állhatnak még mindig 50% fölötti tetszésindexszel.
2012. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes hogy a két díszpinty nevezi magát liberálisnak, miközben a legkirekesztőbbek az oldalon. Arról nem is beszélve hogy mindíg csak azt akarják megérteni ami nekik fekszik. Erre a legjobb példa amikor Haider Ww járól esett szó. Arról hogy egy páncélautó nem törhet úgy össze.

Persze nekik annyi volt csak ami fontos, hogy Haider ivott. Egyszerüen nem akarták megérteni hogy teljesen mindegy hogy ivott-e, mert maga a Ww konszern adta ki a nyilatkozatot sok sok töréstesztel a hátamögött hogy az adott körűlményeket figyelembevéve, nem lehetett volna halálos baleset.


Erre ők, 5× írták le hogy ivott.


Furcsa emberek.

2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Első:

+1

2012. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sz1u ***** válasza:
6%

Tessék! Itt vagyok! Lehet ízekre szedni! :)


Bár nem mondom magam igazán baloldalinak (inkább liberálisnak), de zömében egyetértek a fennt említett "agyhalottakkal".


Szerintem meg lehet nézni, hogy melyik oldal szimpatizánsai vállalják fel inkább a (nick)neveiket...

2012. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!