Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki szidja a Fideszt...

Nem dávid kérdése:

Ha mindenki szidja a Fideszt és utálja akkor hogy lett meg 2/3 -a?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:20
1 2 3 4
 1/40 asmosys ***** válasza:
94%
Lehet hogy akkor még jobb ötletnek tűnt.
2012. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 tetris ***** válasza:
56%

Talán nem látod igazán jól, és nem mindenki szidja a Fideszt. Az, hogy itt a Gyk-n vannak olyanok, akik nagyon nem értenek egyet a kormány politikájával, még nem jelenti azt, hogy ők lennének a "mindenki".

A legközelebbi választásnál ki fog derülni, hogy az emberek többsége hogy látja a dolgokat. Majd meglátjuk, mi lesz. Szerintem nincs alternativája a Fidesznek, és a sok rossz közül ők tűnnek számomra még most is a legkisebb rossznak. Ezért én még most is rájuk szavaznék, ha most lennének a választások.

(Na, most kapok én!......)

2012. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
5%
Így van, a Fidesz elvesztett 200 ezer szavazót, de még mindig simán nyernék a választásokat, attól függetlenül hogy mostanában "divat" lett a fikázásuk. Általában ha ezeket az embereket az alternatívákról kérdezzük az a válasz hogy: "háát először gyújtogassunk, aztán meglássuk."
2012. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
29%

Úgy, hogy a sok csukott szemű kismacska Kurcsány és LiBajnai után azt képzelte, hogy Orsós Viktorka elhozza majd a beígért mennyországot, javulni fog a gazdasági helyzet, a közbiztonság. Aztán, mikor rájöttek, hogy megint csak át lettek bszarintva, úgy viselkedtek mint a Kisherceg rózsája amikor leveszik róla a búrát, hogy hú, aztaqrvaeget, át lettünk ejtve, naháát naháát kosz lepi a ház falááááát!


Akinek volt esze, az már a választások előtt is láthatta, hogy a Fityesz is pontosan ugyanolyan, mint az emeszpé, a "Lehet más a róka?" és a többi tolvajokfejedelme párt, csak éppen a neve más...

2012. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként általában jellemző ránk, hogy azt várjuk a kormányzó párttól hogy hatalomra jutása után aranyat fogunk hugyozni, meg 150ft lesz a benzin, amihez jár literenként 1kg kenyér.

Nekem már az is elég ha nem akarnak minden hitelszerződést aláírni, és még jobban eladósítani az országot.

2012. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 tetris ***** válasza:
47%
Mesterséges Zoli! Ha egyik se jó, akkor ki vezesse az országot szerinted?
2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Annyira megcsömörlöttek az előző kormánytól, hogy hanyatt-homlok rohantak az újat elfogadni. Akkor még sokan hittek bennük. Ez már a múlté.
2012. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
63%
tetris, én a római módszer híve vagyok. Ha egy uralkodó nem jó, megöljük, és mást választunk helyette. Ezt addig kell folytatni,amíg egy működőképes és igazságos hatalom nem áll rendelkezésre. A római császárok megtanulták a saját kárukon, hogy első a nép...
2012. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
12%

ma 16:49


A baj ezzel csak az hogy azóta 2000 év eltelt, és a Rómaiaknak nem kellett IMF hiteleket fizetni, EU jogharmonizációról tárgyalni, mert akkor ők maguk voltak akik másokat kizsákmányoltak, és leigáztak. Úgy azért kicsit könnyebb, bár mint a példa mutatja abba is bele lehet bukni.

2012. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%

Na és...a módszer attól még működőképes. Hogy a friss kormány hogyan,mivel oldja meg a dolgot, az már az ő baja. Ha nem tudná a megoldást,akkor a saját jól felfogott érdekében nem jelöltetné magát...az a baj, hogy a kormány mindenek felett áll, és mint olyan, bármit megtehet a lakossággal anélkül hogy bárki is felelősségre vonhatná őket. A római módszerrel pont ez a godmode szűnne meg.


Ez a szégyen, hogy 2000 évvel korábban pengén tudták kezelni az ilyen helyzeteket...

2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!