Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencre szavazni...

Gyurcsány Ferencre szavazni bölcs dolog lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:10
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
64%
Nem tudom, hogy bölcs volna vagy nem, de az biztos, hogy én nem fogok rászavazni, azért mert személyes véleményem az, hogy ő is közrejátszott Magyarország tönkretevésében.
2012. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt nem konkrét emberekre szavazunk, hanem pártokra, tehát a kérdés legfeljebb elméleti jelentőségű lehet.

Én, ha így kéne szavazni, akkor mondjuk az egész jelenlegi politikai sleppből Bajnait tudnám elképzelni.

Ugyanakkor ez nem "bölcs" vagy "nem bölcs" kérdése, én úgy gondolom, hogy mindenki szavazzon lelkiismerete szerint, erről pedig senkinek nem tartozik elszámolással. (Tehát nem kell se beszámolni, se magyarázkodni, ha mégis megteszi.)

2012. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2012. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
34%

"Gyurcsány Ferencre szavazni bölcs dolog lenne?"


Mármint Gyurcsány pártjára szavazni? Felejtsd el.

2012. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%

SOHA!

Inkább üldözni kéne a fletót...

2012. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Aki vette a fáradtságot hogy lepontozzon (talán azt hitték hogy ha Fletót fikázom akkor csak fideszes lehetek?) az most vegye a fáradtságot és szedje össze miért is volt jó nekünk Gyurcsány idejében!
2012. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Én azt szeretném, ha valaki csokorba szedné, hogy Gyurcsány mit rontott el. Melyik intézkedése volt rossz? Van ilyen az bizonyos. Az Öszödi beszédet hagyjuk, az nem intézkedés.
2012. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
39%
Úgy tűnik megjelentek a libsi bolsik :D
2012. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Antimod ***** válasza:
48%

"Az Öszödi beszédet hagyjuk, az nem intézkedés."


Elhallgatták a költségvetés állapotát, nehogy befolyásolja a választásokat 2006-ban. Utána pedig gyáván megtámadtatta a rendőrséggel a tüntető tömeget 23-án. Már ahogy hatalomra került, is érdekes (biztos, hogy lefizetett pár választmányi tagot).

Vagyis: kifordul tőle a belem.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%

"Én azt szeretném, ha valaki csokorba szedné, hogy Gyurcsány mit rontott el. Melyik intézkedése volt rossz?"


Hiába sorolnánk fel akármit, te azt írnád erre hogy az nem az ő hibája. A fideszesek is mindig az előző kormányzásra fogják a problémákat, már megszoktuk a gyávaságból és sz@remberségből történő felelősségáthárítást.

2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!