Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencre szavazni...

Gyurcsány Ferencre szavazni bölcs dolog lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Undorító ez a " libsi bolsik"-olás, nem gondoljátok?

Ha valaki nem Jobbik vagy Fidesz szavazó, akkor rögtön "libsi" vagy "bolsik".

Bezzeg valaki rátok mondja egyszer, hogy "náci", rögtön fel vagytok háborodva. Ha ti nem érzitek magatokat szélsőségnek, akkor miért is kell a másikat rögtön támadni?

Mellesleg igen, liberális gondolkodású vagyok, pl. én pont ezért nem szoktam sértegetni senkit a meggyőződése miatt.

2012. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
9-eske! Kérdezem Tőled a mostani kormánypártokban hány "bolsi" van? Szerintem össze sem tudod számolni!
2012. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
Ennek a tetűnek egy cellában lenne inkább a helye.
2012. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%

(fili)

Én most az ördögre is szavaznék csak ezek a vandálok menjenek a csába.

Letojom milyen volt gyurcsi, mert ennyi mocskos szemét törvényt nem hozott. Ez a probléma a Magyarokkal még mikor a baj van akkor is a széthúzás, uszítás megy.

2012. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Sz1u ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy bölcs dolog-e?!


Meggyőződésem, hogy ezerszer jobb lenne, mint Viktor. DE!!! Attól tartok, hogy megintcsak ott lennénk, mint 2002-2010-között. Ugyanis a nyüzüge Viktor úgysem tudná elviselni, hogy nem ő van kormányon (ugyanis szerinte az neki jár). Tehát ismét uszítás, gyújtogatás, kordonbontás...stb ilyesmi volna. Ezt viszont nem akarom.

2012. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Editte ***** válasza:
78%

Hali:)

Nem mondom, ha Gyurcsány Ferencnek lenne annyi gógyija, hogy picit előtérbe tolja a feleségét, (Dobrev Klárát rendkívül kommunikatív, okos, megnyerő nőnek tartom) még esélyt is adna Nekik sok, ma még bizonytalan ember. Ami a legfontosabb, hogy végre lenne egy NŐ a politikai életben!:)

2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

kedves SZlu!


A probléma hogy 2006ban békés tüntetőket nyomorítottak meg jelvényszám nélküli rendőrök, illetva tény hogy a mai közmédia /origo, index, hvg, blikk, bors, tv2, rtlklub, metro...stb mind mind kiszinezve a híreket a Fideszt állítja be rossznak/ Egyszóval amit írtál hogy mit ellenkampányolt a Fidesz, jelen pillanatban sokkal gusztustalanabbul kampányol az Demokratikus Koalício azaz az MSZP...hisz nem felszólal, hanem szennyez. Az unió szerintetek pillanatnyilag miért támadott le minket hogy itt fajgyűlölet van? Meg diktatúra? Ha az lenne egy féle hír lenne, és a neten se mondhatnál semmit. Én mint kérdező azt mondom Gyurcsány Ferencre nem lenne bölcs dolog szavazni...

2012. jan. 25. 15:52
 18/33 Sz1u ***** válasza:
41%

15:52 Kérdező


"A probléma hogy 2006ban békés tüntetőket nyomorítottak meg jelvényszám nélküli rendőrök"


Ne viccelj már ezekkel az uncsi "békés tüntetőkkel". Aki a rendőri felszólításnak nem tesz eleget, az magára vessen! Ennyi!


"illetva tény hogy a mai közmédia /origo, index, hvg, blikk, bors, tv2, rtlklub, metro...stb mind mind kiszinezve a híreket a Fideszt állítja be rossznak/"


Egyáltalán nem a MAI közmédia miatt ez a véleményem, hanem az akkori események miatt. Egyébként honnan veszed, hogy az általad nem említett HírTV az igazat mondja?


"jelen pillanatban sokkal gusztustalanabbul kampányol az Demokratikus Koalício azaz az MSZP...hisz nem felszólal, hanem szennyez"


Orbán még ki is szaladt anno Brüsszelbe árulkodni. Te nem voltál itthon az "emútnyócév" alatt? Nem láttad, hogy mit csinált Orbán (és persze most mit csinál)? Szerinted összhangban vannak az akkori igéretei (hazugságai) a mostaniakkal?


"Az unió szerintetek pillanatnyilag miért támadott le minket hogy itt fajgyűlölet van?"


Gondolom, az meg sem fordul a fejedben, hogy tényleg rosszul csinálják a dolgukat. Hadd ne soroljam a szinte véget nem érő melléfogásaikat! (de, ha gondolod...)


"Én mint kérdező azt mondom Gyurcsány Ferencre nem lenne bölcs dolog szavazni..."


Én is ezt mondtam, hogy nem lenne bölcs dolog! DE! És megint csak DE! Kizárólag Orbán miatt!!!

2012. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
38%
Jól látszik a válaszokon hogy nem tanultunk a hibáinkból hiszen még mindig vannak elvetemült idióták akik baloldali pártra szavaznának. Gyurcsány, Bajnai egyik sem a magyar érdekeket képviseli. Sőt! Hihetetlen hogy már 67 éve annak hogy normális kormánya volt ennek az országnak (A Fidesz még viszonylag elfogadható). Vajon hány évnek kell még eltelnie hogy a nemzet visszatérjen a helyes útra és végre elkezdhessük építeni azt a Magyarországot ami majd vissza állítja a rendet itt a Kárpát-medencében és újra magyar uralmat teremt?
2012. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
57%
Persze, mert a mostani "jobboldali" párt (akiknél nagyobb bolsevikot egyébként az 50-es évek óta nem lehetett látni, de mindegy) annyira jól végzi a dolgát, hogy azonnal beléjük kell szerelmesedni, nem igaz...?
2012. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!