Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Abádszalókon mi is történt?

Abádszalókon mi is történt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Arra gondolsz, hogy valaki borotválkozás közben megvágta magát és levezette a dühét egy arra járó emberen?
2009. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Úgy volt hogy 18.-án megyünk a párommal 4 napra, mint tavaly, csak sajnos közbejött valami így lekellett mondanunk, de rendes volt a fószer és mível már tavaly is nála voltunk, visszafizette az előleget. (ha esetleg érdekel valakit ez az apartman írjon, nagyon tudjuk ajánlani!) Aztán párommal megbeszéltük hogy amikor VOLT-ról jövünk hazafele, majd megállunk fürcsizni azért :)
2009. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyire jogos az önvédelem,továbbá mi is volt az előzmény?
2009. máj. 29. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Poénnak szántam az első hozzászólásomat, de a végén még beigazolódik, hogy minden viccnek a fele igaz...


[link]

2009. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát önvédelemre nem volt szükség, magától visszautalta az előleget, tök rendes volt!
2009. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne az appartman!!!!Hány főre van???Mi ketten mennénk a párommal, péntektől vasárnapig(augusztus 7-9-ig.).

Köszi előre is a segítséget!

2009. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egy baromi rendes fószeré a ház, több apartman is van benne. Nagyon közel van a strandhoz!! A házzal szemben focipálya is van. Van udvar kertisütővel, hintaággyal. A házban hatalmas ebédlő van ha nagyobb társaság ott akarna enni. A "szobák" olyanok hogy belépsz és egy kis folyosó van bennt, abból nyílik két szoba, az egyik szoba+konyha tehát ott is van kihúzható ágy, meg ott vannak a konyhai cuccok, meg a tévé, a másikban meg franciaágy van. Külön van a WC meg a fürdőszoba, és nagyon nagyon igényes!!! 1 főnek 3500/éj de nagyon megéri! Üdülési csekket is elfogad.

Kasza Gábor 30/206-5924

Szívből ajánlom!! Ha lesz helyetek amikorra mentek, jó szórakozást!! :)

2009. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a segítséget, fel is fogom a hétvégén hívni:)

De akkor az nem gond ugye,h mi csak ketten mennénk???

2009. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gond! A párommal mi is ketten mentünk csak! És tök jó volt hogy két szoba volt mert mikor éjjel horkolt akkor áttudtam menni a másikba és nyugodtan tudtam aludni! :)
2009. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az jóóó, mert az én párom is szokott horkolni:DDD
2009. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!