Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali emberek miért...

A jobboldali emberek miért ilyen elvakultak?

Figyelt kérdés

Csak hogy 1 példát mondjak, itt az oldalon leszavazzák a MSZPseket és a Liberálisokat ...

Ennél nagyobb örömük ne is legyen...



2012. jan. 26. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
mszp-t azt hiszem nem kell bemutatni senkinek. a liberálisok meg nem a parlamentbe valók. hová vezetne az ő eszméjük?
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Azért a másik oldalt se kell ebbol a szempontból félteni. Kolcsonos gyulolet bakker.
2012. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Elég szomorú, hogy sok az elvakult ember, mindegy, hogy melyik oldalon... Eleve nevetségesnek tartom az embereket oldalak szerint csoportosítani. Normál esetben véleménye van az embernek különböző dolgokról, ami nem feltétlenül "oldalhoz" kapcsolódik.

Én liberális gondolkodású vagyok, aminek viszont köze nincs ahhoz, mit itt "libsiznek" folyamatosan, és elegem van az állandó lepontozásokból meg beszólogatásokból, csak mert nem vagyok szerelmes a Fideszbe és Orbán Viktorba...

De itt sajnos ez van, mindenki csak a saját véleményét akarja hallani, mindenki más meg "dögöljön meg".

2012. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Én meg azt nem értem, hogy miért ennyire fontos itt egyeseknek az, hogy lepontozzák? Ha te ilyen "szépeket" kívántál nekem, én meg azt kívánom, hogy az ilyen lepontozások legyenek a legnagyobb bánatod...
2012. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha a jobboldal teljesen legyőzné a baloldalt utána azok egymást is elkezdenék irtani...
2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

#7 "Anyád."


Nagyon meggyőző érv, csak pont a kritizált állítást igazolja. Öngól.

2012. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
#7: mármint nem a jobboldaliak a buták, hanem akik agyatlanul fröcsögnek (politikai oldaltól függetlenül) :)
2012. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

"Csak hogy 1 példát mondjak, itt az oldalon leszavazzák a MSZPseket és a Liberálisokat"


Tééééényleeeg? Ne mond már, jaj szegények. A jobboldaliakat legalább annyira lepontozzák.

2012. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

"leszavazzák a

MSZPseket és a Liberálisokat"


Te hol éltél az elmúlt 10 évben? És még mi vagyunk az elvakultak...

2012. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Azt azért remélem tudjátok, hogy annak ami mo.-n liberális néven folyt az elmúlt években semmi köze az igazi liberalizmushoz?

Üdv egy IGAZI liberális (pontozzatok bátran, névtelenül könnyű ;))

2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!