Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fejeznéd be a mondatot?

Compactegon kérdése:

Hogy fejeznéd be a mondatot?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor reggel felkelt és eldöntötte, hogy...
2012. jan. 26. 13:42
1 2
 11/18 tetris ***** válasza:
0%
ráállítja az államvédelmi nyomozókat a gyk-n őt mocskoló kérdezőkre és felelőkre.
2012. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
... ej kell keresnem egy jó fizikumú havert, mert az asszonyt megint elfelejtettem megqrni. Én meg csak a népemet tudom b@szogatni.
2012. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1) Hogy az ő családja lesz Magyarország első és utolsó császári dinasztiája. Kik uralni fogják Magyarországot örökkön-örökké.

2) Lemond Gyurcsány javára

3) Lemond Vona javára.

4) Nem mond le az LMP javára, mert nem bolond.

5) megnyeri a magyarok imádatát.

6) Ő lesz az ISTEN.

7) Ő lesz a magyarság apja. Majd így fog szónokolni: Magyar Nép Én Vagyok Az Apád

8) Rábeszéli Chuck Norrist, hogy legyen öngyilkos.

2012. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy ki ellen is akarunk mi lázadni:)
2012. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

... először is megreggelizik. Utána focizik a gyerekeivel, hogy példát mutasson családbarátságból. Ebéd után lepihen, hogy beleélhesse magát a nyugdíjasok helyzetébe. Utána Matolcsynak elmagyarázza, hogy amit délelőtt csinált, most ismételje meg fordítva. A jól végzett munka után megvacsorázik, megnézi a királyi híradót, mit is intézett ma el a népe javára és boldogulására. Lefekvés előtt felhívja a barátait (Barosot,Gyurcsányt, Mesterházit, Simort, különösen hosszan beszélget Lendvai Ildikóval, bár ez hiba volt, mert az asszony meghallotta). Az eredményekkel és jó megoldásokkal teli nap után egészséges álomra hajtja fejét.

Másnap reggel felkelt, és eldöntötte, hogy...

2012. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
megeszi reggelire a vacsorát.
2012. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
...kimegy a vécére szarni egy nagyot.
2012. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
megmenti az országot!
2012. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!