Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fejeznéd be az alábbi...

Hogyan fejeznéd be az alábbi mondatot? Tuti, hogy a babám.

Figyelt kérdés

Vicces tapasztalatokra, élményekre, "törvényszerűségekre" vagyok kíváncsi.:)

Írok én is:

Tuti, hogy a babám, - ha dolgom lenne itthon 40 percet alszik, de ha mennénk valahová, bealszik 3 órára...

- indulás előtt telerakja a pelust...

- akkor ébred fel, amikor a wc-n ülök a nagydolgom közepette...


2011. nov. 6. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első nálunk szinte mindig bejön. Ha épp mennénk valahova, alszik 2-3 órát, de ha valami dolgom lenne, és hosszú alvásra pályáznék, 30 perccel szúrja ki a szemem :))
2011. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt van egypár ami már velünk is megesett.

de az viszont biztos hogy mikor kinyitom az ablakot alvó gyerek mellett a szomszéd elkezd diszkózni,vagy akkor jönnek a mozgóárusok

-hétfő kenyeres

-kedd gázos

-szerda bútoros nyáron dinnyés

-csüt fagyis

szóval valaki mindig pont akkor és ha épp nincs senki akkor jönnek a rokonok és ráfekszenek a csengőre.

2011. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy a babám akkor sír fel délután, amikor a tesója pont elaludna.

Tuti, hogy a babám akkor sír fel este, amikor éppen jól éreznénk magunkat (és egymást) apával.

Tuti, hogy a babám akkor pisil amikor nincs alatta a pelenka.

És az örök igazság: Tuti, hogy az én babám a legszebb, legokosabb, legügyesebb és a leghangosabb!

2011. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy akkor kakálja nyakig magát, ha a legújabb bodyja van rajta.

Tuti, hogy az a kaja nem kell neki, amivel 2 órát tököltem.

Tuti, hogy a leghülyébb játék kell neki a játékosláda aljáról, amihez muszáj kiborítani mindent.

Tuti, hogy amint leülök pihenni és netezni, felébred.

2011. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ttui, hogy akkor esik le az ágyról, amikor hárman állunk körülötte. Ja és a kérdező minden egyes gondolata is 100 %-osan igaz.
2011. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

IGEEEN :D,

Tuti, hogy a játékon (amit nagy gonddal kiválasztottál, hogy ez milyen jól fejleszti a picit pl:játszószőnyeg) a gyártócimke lesz a legérdekesebb dolog.

2011. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy akkor szopizik sokáig amikor ki van számolva az időnk és menni kéne már...

Tuti, hogy akkor alszik el a babakocsiban amikor már csak 2 percre vagyunk a céltól és ki kell majd vennem...

2011. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy akkor köpi le magát, amikor már rajta van a kabát-sapka minden, és az egész család haptákban áll.
2011. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem baba már, hanem nagyfiú, de az én mondatom:

TUTI, h hétköznap van, ha reggel nyolckor sem lehet kiverni az ágyból, h elinduljunk az oviba, és TUTI, h hétvége van, amikor hajnali 5-kor ébred....

2011. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, mindegyikre azt mondtam magamban, hogy na ez nálunk is van...:) Kedves utolsó! Neked is köszönöm, igazából az én lányom sem olyan pici baba már (pont ma 20 hónapos), csak valahogy így sikerült megfogalmaznom a kérdést! Tehát nyugodtan írhat bárki...:)
2011. nov. 6. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!