Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a m. Kuruc....

Mi a véleményetek a m. Kuruc. Info-ról? Ténleg "agymosó oldal"?

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok ajánlani egy olyan oldalt ami megbizható/normális oldal vagy újság??

Ti milyen weboldalt vagy újságot használtok?


2012. jan. 26. 20:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
53%

Gyűlöletkeltő oldal. Igényes ember nem olvassa, mert nincs hozzá gyomra. Szégyen, hogy egy ilyen oldalt engednek üzemeltetni. Egyszerűen olyan undorítóan fogalmaz, hogy nem tudom egy cikkjét sem komolyan venni.

Aki igazán magyar az vagy nem olvassa, vagy csak azért olvassa, mert viccesnek tartja a szélsőségesek legújabb agymenését.

2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%

Lemaradt:

A többi aki komolyan veszi, az csak díszmagyar, de az igazi magyar mentalitásról halvány lila fingja sincs.

2012. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%
Hiába húzom fel magam a sok hülyeségen amiről a kurucinfo ír, a nyelvezetével mindig megnevettet! :D
2012. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
43%
Magyar Oroszlán: Te akarod megmondani ki a magyar? Nem tartod ezt ellentmondásosnak, mikor a kuruc.infot kritizálod?
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
53%

"Nem tartod ezt ellentmondásosnak, mikor a kuruc.infot kritizálod?"

Nem értem a logikai kapcsolatot.

2012. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
51%

ma 21:04

Te megmondod ki a nem magyar, de ha más mond hasonlókat egyből nem tetszik. Mint ha te valamilyen király lennél, akinek a szava szent...

2012. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed a bátorságot kritizálni a kuruc.infot szélsőségessége miatt, ha te meg el akarod dönteni, hogy ki magyar? Hm? Ez belefér?

És az belefér a demokráciaelméletedbe és szólás-véleményszabadság felfogásodba, hogy minden neked nem tetsző oldalt, újságot el kéne hallgattatni, csak azért mert szerinted szélsőséges(szerintem is az)? Emlékszel Dániában a Mohamed karikatúrákra? Mit is csináltak a dánok? Vagy most mit csinálnak a kurd honlapokkal?

2012. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%
Bocsáss meg, ha beletapostam a kis 18 éves lelkivilágodba, amikor azt mondom, hogy aki bírja a kurucot, az alacsonyabb értelmi képességű. Kultúrált ember nem olvas ilyen szennyet. Talán ha kicsit normálisabban fogalmaznának, az ember elolvasná. De így nem. Gondolom te sem ennél olyan étteremben, ahol tudod, hogy a szakács szaros kézzel főz.
2012. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
Ha már kifogytak az érvekből, jöhet az életkorral való cikizés... Jellemző! :-) Te "kultúrált" nagy magyar.
2012. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
50%

Áhá, szóval itten van a probléma. Felnyitottam a csipás liberális szemecskédet, hogy te sem vagy különb. És ezért elkezdett az úr rögtön más vizekre evezni. Ahhoz, hogy az én lelkivilágomba beletaposs nagyon kevés vagy. Olyanoktól nem félek, akiket eltaposni sem érdemes, mert ráragad a cipőmre, mint a rágógumi és egy jó ideig nem jön le onnan.

A kuruc.infot pont olyanok szerkesztik, mint te, jelentkezz, biztos bevesznek a csapatba.

2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!