Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ősszel volt népszámlálás....

Ősszel volt népszámlálás. Mennyi lett a romák száma az országban? Mit fog velük kezdeni a II. Orbán-kormány? Milyen eredményre jutottak az Azori-szigeteken elfogadott roma stratégiaval?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz reprezentatív, mert az önkormányzatnál dolgozó rokonom elmondta, hogy 1 ember vallotta magát cigánynak az egész községben, valójában pedig sokkal többen laknak errefelé.


Styloo

2012. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sz1u ***** válasza:
33%

"1 ember vallotta magát cigánynak az egész községben, valójában pedig sokkal többen laknak errefelé."


Nahh, ha ez tényleg így van, akkor a jobbikosok nem fogják tudni nyesztetni a cigányokat, hogy "cigánysegélyen" élnek. Legalábbis elenyésző lesz a számuk, mivel akkor ők nem is cigányok.

Persze tudom, hogy nincs kifejezetten ilyen segély, de a jobberek előszeretettel hivatkoznak rá.


Szerintem pedig egyszerűen csak az van, hogy az az önkormányzati dolgozó erősen jobbikos ("természetesen" nagyot akart mondani, hogy szinte senki nem vállalja a cigányságát), csakhogy így pont öngólt rúgott.

2012. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Szlu. Minden bizonnyal úgy van, ahogy mondod.... reggelente be szokott vágni egy kupica cigányvért. Azért, hogy ne tévedésben kelljen lenned, tájékoztatlak, hogy nem jobbikos, 30 éve dolgozik az önkormányzatnak és nem egy hazudozó típus. Erős előítéleteid vannak, kezeltesd magad.


Styloo

2012. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sz1u ***** válasza:

15:36 Styloo


Nos, ha ez az önkormányzati ismerősöd EGYÁLTALÁN foglalkozik azzal, hogy hány cigány vallja cigánynak magát, azért az már csak mond valamit. Akár jobbikos, akár nem. Miért nem pl. az örményeket jegyezte meg?


A Jobbikkal (ill. a cigányozással, zsidózással...stb) szemben valóban előítéletem van, de ezért még nem fogom magam kezeltetni! Sőt! Szerintem pont annak kellene, akinek nincsenek.

2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szlu:

Akkor még véletlenül sem foglalkozhat a témával, mert egyből jobbikos... Nagyszerű gondolatmenet megkoronázva azzal, hogy egyeseknek lehetnek előítéleteik másoknak meg nem, tipikus liberális felfogás. Amúgy szóba jött és érdekességképp elmondta, mellesleg ő felelős a segélyekért is így nagyon jól ismeri mindet, de nem magyarázom tovább, mert felesleges. Náci vagyok én is, meg a rokonom is.


Styloo

2012. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gondolkozzmar ***** válasza:
Azért nem az örmények,mert velük nincs probléma.(legalább is nem annyi mint cigányainkkal)
2012. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sz1u ***** válasza:

21:22


Azt csak példának hoztam fel. Eleve jóval kevesebben vannak az örmények, mint a cigányok. Végső soron arra szerettem volna kilyukadni, hogy tele van a hócipőm az állandó cigányozással, mikor legalább akkora terhet jelent az országnak a sok ingyenélő, tróger magyar is. Létszámban legalább annyian vannak, csak azokkal senki sem foglalkozik (a jobb oldalról), mert azok magyarok. Miért a kettős mérce? Kérdem én hófehér magyarként!

2012. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "jobberek" legalább annyira nem szeretik a zsidókat, mint a cigányokat. Érdekes módon az egyik jól él és munkából, a másik meg rosszul és és "nem kap munkát". Akkor most hogyisvanez?
2012. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sz1u ***** válasza:

14:25


A "jobberek" az "egyikre" se azt mondják, hogy munkából él!

2012. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!