Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt ilyen aki az 1kulcsos...

Nem dávid kérdése:

Van itt ilyen aki az 1kulcsos adó miatt csinált gyereket?

Figyelt kérdés
:):):)
2012. jan. 29. 20:39
1 2
 1/16 tetro ***** válasza:
90%
Matolcsy szerint az 1kulcsos adó miatt nőtt a születések száma... Már pedig ha a nemzet egyik vezére ezt mondja, kutya kötelességünk elhinni :D
2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Matolcsi kijelentésén jót lehet röhögni :D
2012. jan. 29. 20:46
 3/16 Sz1u ***** válasza:
80%
Szerintem ezt a Matolcsi kijelentést még a legádázabb Fidesz-fanok is megmosolyogják.
2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ti nem erre szoktatok b@szni otthon? Én mindig kiteszem az ágy mellé az adóbevallásomat, meg egy képet matolcsyról, meg teszek elé egy kulcsot is.
2012. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Minket is annyira felizgatott at egykulcsos adó,hogy azonnal egymásnak estünk a feleségemmel:)
2012. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Mudra Lav: a kulcs minek?

Nem akarlak megsérteni,csak a kulcsról eszembe jutott egy régi vicc.

Két ismerős összetalálkozik. Az egyik boldogan újságolja,hogy csináltatott a feleségének egy erényövet,aminek a kulcsát állandóan magával hordja. Így az asszony nem tudja majd megcsalni.

A másik : bolond vagy te,komám. A feleséged kövér és iszonyúan ronda is. Nincs épeszű férfi,akivel megcsalhatna.

A férj válasza: ezt tudom én is,de este olyan jól esik azt mondani,hogy elvesztettem a kulcsot.

2012. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

"Ti nem erre szoktatok b@szni otthon? Én mindig kiteszem az ágy mellé az adóbevallásomat, meg egy képet matolcsyról, meg teszek elé egy kulcsot is."


Nagyon remélem, hogy a Nemzeti Alaptörvény ki van plakátozva az ágyatok fölött, közvetlenül a feszület alatt!!!

Aztán ha összejött a gyerek, akkor annak is lehet plakátot tennie a bölcsője fölé tenni, a zenélő kis forgó pedig a Székely Himnuszt játssza, a kis forgó figurák pedig rackajuh és puli legyenek!!

Ez a minimum, enélkül nem is lehet senkiből igaz magyar.

2012. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már kettőt is csináltam azóta.
2012. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kettő azóta. Ikrek. :)
2012. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 doboszoli ***** válasza:
100%
Matolcsy egyes kijelentései, lassan Torgyán mesterre hajaznak..
2012. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!