Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen gusztustalan a...

Miért ilyen gusztustalan a magyar állam?

Figyelt kérdés

GUSZTUSTALAN GÉPJÁRMŰ SZERZÉSI TÁMOGATÁS!!!



[link]


Ennek mi értelme, már megint a gazdagokat részesítik előnyben, a kibas*ott kur*a életbe!


Miért nem támogat már megint ez a lehúzós állam szegény embert?


Összegűjtöttem 300 ezer forintot , hogy kipótoljam azt a 600 ezer forintot amit fel akartam venni gépjármű szerzési támogatást és erre nekem kell kötnöm még ezen felül lizing szerződést?


Hol élnek ezek? Nincs is munkám nem tudok dolgozni! Nem kellek sehova pedig napi szinten küldök önéletrajzot vagy 10-et. Hogy adnának nekem így hitelt ha rokkantnyugdíjból élek?



Igen tessék mondjuk ki: NYOMORÉK vagyok. De már elegem van ha tudnék menni tüntetni higgyétek el mennék!


Miért ilyen szörnyű itt a helyzet? Valaki árulja már el nekem!


2012. jan. 30. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. Én inkább igénybe se veszem, nem akarom magam eladósítani több évre. Ráadásul kiderült, hogy a lízingelő bank, a Széchenyi Bank, melynek többségi tulajdonosa vezette a Hír Tv-ét. Most szolgálataiért megkapja a jutalmat! Elég durva! Ugyan olyan mocskok, mint az MSZP volt, sőt...
2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

A mostani politikai erők magasról tesznek a szegény népre.

Ők úgy kezelik az országot, mintha csak egy üzlet volna, és csak nyerészkedni akarnak rajta. Ha kell el is adják.

És elárulok egy titkos: EZ RÉGEN SEM VOLT MÁSKÉPP.

Mátyás király is csak érdekből akart az N.R. császár lenni, nem azért, hogy védje a magyarságot, meg a magyarok területeit, hanem csak azért, hogy a törci könyvekbe bele legyen írva, hogy Mátyás az egyszerű oláh paraszt unokája lett a N. R. császárja.

2012. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Csak pénzügyi szempontból kérdezem, nem tolakodásból, hiszen nem ismerem az életmódodat, de ha nincs munkád, minek neked autó és miből akarod fenntartani?
2012. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

"Miért nem támogat már megint ez a lehúzós állam szegény embert? "


Azért nem a szegényt támogatják, mert a szegény nem fogyaszt, nem teremt munkahelyet, a közösbe keveset rak, ám annál többet vesz ki!


Akiket valóban támogatni kell az a középosztály, a családok és a vállalkozók! Ugyanis ők fogyasztanak, ők nevelik a jövő generációit, ők hoznak létre munkahelyeket!

2012. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Röhej most nyírják ki a közép osztályt miről beszélsz?

Borzalom a mit csinálnak. Nem is tudom aki még mellettük áll az egyszerűen sötét vagy csakazértis.

2012. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:18


Akkor miért nem teszik? Ha a gazdag keres többet az félre rakja, vagy luxus cikkre költi, esetleg külföldre megy nyaralni. A kisember kap 10-20 ezerrel többet mindet elkölti, mert muszáj, rá van szorulva. Azaz jövedéki adót, Áfát fizet. Így több pénz áramlik a gazdaságba is. Hiszen szolgáltatásokat vesz igénybe a kis- és középvállalkozóktól is.

2012. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor miért nem teszik?"


Mert válság van.

2012. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

""Akkor miért nem teszik?"


Mert válság van."


Akkor, miért támogassuk őket még jobban? Miért döntsük még nagyobb nyomorba a dolgozó kisembert? Miért képezzünk még nagyobb különbséget a társadalomban?

2012. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 nem dávid ***** válasza:
100%

Amúgy ti milyen középosztályról beszéltek? Magyarországon szinte csak szegények illetve egy nagyon gazdag réteg van akibe beletartoznak a politikusok.


Az egyszerű munkás emberek és családok havi 80-100ezres fizetéssel szegények számítanak és épphogy ki tudnak jönni.

2012. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mustafa33 ***** válasza:
0%
Ha olyan jó volt Fletó alatt, miért nem vettél akkor kocsit?
2012. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!