Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltja be a Jobbik...

Miért nem tiltja be a Jobbik a dohányzást is?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy impotenciát okoz és súlyosan károsítja a magzatot! Ezzel pedig jelentősen hozzájárul a népesség csökkenéséhez. Ha valóban a népesség növelése a cél mindenek felett, akkor ne csak az abortuszt és az elköttetést tiltsuk, hanem a dohányzást is! Ha már lúd, legyen kövér!
2009. máj. 31. 02:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Plussz ne feledkezzünk meg a cigi további negatív hatásairól! Az sem kifogás, hogy túl erős a dohánylobbi! Úgyis el akarják venni a multik adómentességét (ezzel például egyet is értek), akkor a dohánylobbi sem lehet neki akadály!
2009. máj. 31. 02:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert akkora bevétel az államnak ,hogy nem teheti meg.
2009. máj. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egészségügyi kiadásokat is legalább ennyivel növeli!
2009. máj. 31. 02:17
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért, met nincs kormányon.
2009. máj. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként jobban tennéd, ha nem gúnyolódnál. Te dohányos vagy?
2009. máj. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A dohányzást azért nem lehet betiltani, vagy az egekbe emelni az illetéket, mert akkor csak illegalitásba menne.


Amúgy a bevételnél SOKKAL magasabbak az egészségügyi költségek!

2009. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

A dohányzást azért nem lehet betiltani, vagy az egekbe emelni az illetéket, mert akkor csak illegalitásba menne.


Amúgy a bevételnél SOKKAL magasabbak az egészségügyi költségek! Csak persze azok más zsebből mennek!

2009. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Betiltani nem is,de a befolyó illetéket a dohányzás okozta betegségek gyógykezelésére kellene KÖTELEZŐEN fordítani.
2009. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok a dohányzás híve, biztos hogy nem használ a szervezetnek ,de hogy valójában milyen károkat okoz,azt senki nem tudja igazán.Mert azt halljuk,hogy pl.hány ember hal meg tüdőrákban évente,de azt soha,hogy közülük mennyi volt a dohányos.(Ismerek olyan embert,aki soha nem dohányzott,mégis tüdőrákos lett. )Rákot pedig sok olyan adalékanyag is okozhat,amit az ételekbe-italokba tesznek.

Ha úgy látja a Jobbik,hogy ez jó szlogen,a többi ötletéhez ezt is hozzáveszi majd.

2009. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minimum korlátozni kéne, de figyelj, hoztak ám erre már szabályt, és valamelyik tévé rejtett kamerával felvette, hogy pont azok nem tartják be, akik hozták, szóval bementek szépen a Parlamentbe a rejtett kamerával. Na, erre varrj gombot. Ha ennyire komolyan veszik a vezetőink, ne csodálkozzunk, ha a nép is ugyanezt teszi. Legalább azt vennék komolyan, ami már eddig meg lett szabva.

Én dolgoztam már olyan helyen, ahol a főnök kijelölt egy területet, ahol szabad, a többi helyen nem volt szabad dohányozni, és a dohányzó munkatársak mégse tartották be, mikor a főnök nem volt ott, ezzel pedig a nemdohányzók kárára füstöltek - így az én káromra is, mivel nekem bekönnyezik a szemem beltéri füsttől, így szemcseppel jártam dolgozni, mert ahányszor bent füstöltek, nem láttam tisztán, és így a munkámat se tudtam rendesen végezni.

Szóval én már ezzel is kiegyeznék, hogy keményebben tartatnák be az eddig meghozott szabályokat. És ez lehet a Jobbik, vagy bárki más.

2009. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!