Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit javasolnál, mit mondjon...

Mit javasolnál, mit mondjon el, illetve mit szeretnél hallani Orbán Viktor a 2012. február 7. -i beszédében?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%

"Ezennel módosítjuk az alkotmányt és a halálbüntetést újra hatályba léptetjük Magyarországon"


Ezzel jó sok pénzt spórolna a kormány..

2012. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
...és most, kedves testvéreim, elmagyarázom nektek, hogy a manyup pénzek befizetése után hogyan lett magasabb az államadósság, mint volt.
2012. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Kedves hölgyeim és uraim, kedves dezsvírek és dakoták!


-LEMONDOK!

2012. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Az új gazdasági miniszterünk neve a mai naptól Kerényi Imre lesz.
2012. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem hangzana rosszul, hogy:


"Mivel a választások óta egyre mélyebbre rántottam az országot a kátyúba, tönkretettem a kisvállalkozásokat, elraboltam a magánnyugdíjakat, lejárattam a hazánkat a világ előtt, ezért febr.15-i dátummal a következőket rendelem:

- az országyűlést feloszlatom

- feloszlatom az egyeduralom jelképévé vált fidesz-t,

- megtilotom minden '89 után kormányzati erővé vált pártnak, azok tagjainak, tagokhoz rokoni, üzleti vagy baráti szálakkal köthető személyeknek, hogy felelős politikai tisztséget viseljenek.

- visszaadom és visszaadatom az összes, az elmúlt 20 évben ellopott pénzt.

2012. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
azt,hogy a mai napon,én és a többi fidesz tag mind-mind kiugrunk a tizedikről:)
2012. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Ne marhulj... még valamelyik túléli...
2012. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Én a megoldásokat szeretném hallani,csak sajnos ezeket nem lehet kimondani ebben az ellustultak társadalmában,mert fellázadnának és vissza szavaznák azokat akik beszopatták a jövő nemzedékeit!
2012. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
"Kedves barátaim, örömmel bejelentem hogy lemondok!"
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Minden szava csak hazugság, csak manipuláció, csak azért mondja, hogy valakiket újra és újra becsapjon vele. Ha reményt látnék arra, hogy akár csak 1 % valóságtartalma is lehet annak, amit mond, akkor még figyelnék rá, még érdekelne valamennyire. De így látni se akarom, és hallani se akarok róla, azon kívül, hogy megbukott.
2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!