Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dörneré az ÚjSzínház, zsidók...

Dörneré az ÚjSzínház, zsidók haza/nácik haza, csak szerintem őrület ez a tüntetés?

Figyelt kérdés

[link]


Most néztem meg a videót, és mit kell hogy mondjak, elég szánalmas ez az egész marakodás mind a kettő oldal részéről.


Szerintetek?


2012. febr. 2. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Jól mondtad: Szánalmas!
2012. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Azt nem értem, mi a baj Dörnerrel? Az, hogy a Jobbikra szavazott?
2012. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dörner nem MIÉPes?
2012. febr. 2. 15:07
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Mindenféle politika nélkül.

Dörner György egy olyan pályázatot adott be ami pusztán politikai ideológia. Minimális szakmai részt tartalmazott és később kiderül, hogy abban valótlan adatok vannak.

Fogalmazzunk úgy, hogy olyan silány pályázatra kapta meg a színház vezetését amire itthon még nem volt példa.

2012. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Végre egy jobboldali színház!
2012. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Dörnerrel a következő problémák vannak:

1. a pályázata egyszerűen gáz, tömény bullshit.

2. több ponton hazugságok vannak benne ("előre egyeztettem xy-nal, hogy ha én leszek az igazgató, jön rendezni" - xy a dologról semmit nem tudott!)

3. a kinevezésének semmiféle szakmai indoka nem volt, pláne annak a Márta Istvánnak a helyére nyomták be, aki az ország legnagyobb kulturális rendezvényét jegyzi (amennyiben nem tekintem kulturális rendezvénynek a sziget fesztivált, ami csak arra való, hogy jöjjenek a külföldiek részegen fetrengeni) több mint 20 éve.

4. az intézkedései enyhén szólva megkérdőjelezhetők: például kapásból kidobja a "régi" repertoárt

5. a szakma gyakorlatilag egy az egyben elhatárolódott tőle. Nem véletlenül.


Tudom, hogy itt sokan vannak, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy van élet a politikán túl is. Márpedig a művészet pont egy ilyen dolog lenne. Ez az egész erősen a szoci rendszerre emlékeztet. Ezt akarja visszahozni a jobboldal?

2012. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Engem is inkább az zavar, hogy Dörner teljesen alkalmatlan egy színház vezetésére, csak azért került oda mert valakinek a haverja.

Így megy tönkre a magyar kultúránk.

2012. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Olvasta valaki ezt a pályázatot? (én nem)
2012. febr. 2. 16:37
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
15:31 vagyok, én olvastam. Tényleg nagyon gáz. Amúgy fenn van a neten, ha gondolod, keresd meg, nem hosszú, hamar elolvasható. Külön izgalmas összehasonlítani a Márta-féle pályázattal. Annak ugyan csak egyes részei érhetők el, de kábé az életrajza hosszabb, mint Dörner egész pályázata.
2012. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Én nem olvastam a pályázatot, nem is érdekel, nem is értek hozzá, de a szakmai bizottság(!) a hírek szerint eléggé egyhangúan elutasította azt. Na most ezzel szemben áll Tarlós István, egy mérnökember, akinek valószínűleg nem sok köze van a színházi élethez, aki szembe menve a bizottsággal, kinevezi Dörner Györgyöt, aki egyértelműen közel áll hozzá és a pártjához ideológiailag. Hmm, valamiért én a bizottság döntését tartom inkább mérvadónak.
2012. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!