Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dörneré az ÚjSzínház, zsidók...

Dörneré az ÚjSzínház, zsidók haza/nácik haza, csak szerintem őrület ez a tüntetés?

Figyelt kérdés

[link]


Most néztem meg a videót, és mit kell hogy mondjak, elég szánalmas ez az egész marakodás mind a kettő oldal részéről.


Szerintetek?


2012. febr. 2. 14:58
1 2 3
 11/22 Sz1u ***** válasza:
97%

- Kiváncsi vagyok, hogy eddig hány derék betyársereges hazánkfia volt már egyáltalán színházban?

- Tudják-e, hogy mi az a színház?

- Tudják-e, hogy sísapkában bátor dolog "tüntetni"?

- Tud-e mondani vicces honfitársunk egy magyar-, ill. egy külföldi költőt, vajh? (01:11-től 01:20-ig) - "hadd mongyák a magyar cinyészek is amit akarnak"

- Tudja-e a cseppet sem rasszista úriember (01:25-től 01:35-ig), hogy nem csak a ruhája sötét.

2012. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész tüntetés, ellentüntetés megint arra volt jó, hogy az emberek ezen csámcsogjanak ahelyett, hogy az igazán fontos dolgokra koncentrálnának, a sok birka pedig ismét gyönyörűen ráharapott a csalira :)!
2012. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
sziu már megint hülyeségeket írogatsz.
2012. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett,hogy Sziunak azt mondod,hogy megint hülyeséget írogat,talán válaszolhatnál a kérdéseire: melyik ptjára tudsz igennel válaszolni? Hány író,költő nevét,munkásságát ismered?

Ez lenne a valódi cáfolat.

2012. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

"Végre egy jobboldali színház!"


Szép lassan csak vissza foglaljuk a hazánkat! :-)

2012. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez a másik, ami amúgy megfogalmazódott bennem, hogy a színházak általában mindig baloldaliak. Hirtelen lesz egy jobbos, erre mindenki megőrül. A jelek szerint mégis számít a politika a színháznak, nem?
2012. febr. 3. 08:07
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

De mit jelent az, hogy egy színház baloldali? Én még eddig nem találkoztam olyannal, ahol nyíltan hirdettek volna bármiféle politikai ideológiát.

Ez az első eset, hogy egy igazgató beviszi a politikát a színházba.

Vagy attól baloldali egy színház, hogy nem csak magyar drámát játszik, hanem esetleg a Rómeó és Júliát is műsorra tűzi? Szerintem ez még nem baloldaliság, csak széles látókörűség.


Mitől baloldali a többi színház? De kérem, olyan válaszoljon, aki jár is színházba. Én még sehol nem tapasztaltam ugyanis ezt.

2012. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én szeretek és járok színházba, és eddig sehol nem tapasztaltam politikát. Most már csak azért is elmegyek Bruce Willis színházába, kíváncsi vagyok milyen egy "jobb" darab.


Azt olvastam egy másik honlapon, hogy a Mikroszkóp színpad határozottan bal oldali és liberális, és hogy az a kutyát se háborít fel.

2012. febr. 3. 09:37
 19/22 A kérdező kommentje:
[link] friss riportok.
2012. febr. 3. 09:38
 20/22 A kérdező kommentje:
Azért a színház témába beletört a jobbosok véleménye, bár Alföldi féle színház kritikája igaz, de ennyi baromságot összehordani...
2012. febr. 3. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!