Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan mindenhol megjöttek a...

Lassan mindenhol megjöttek a januári fizetések. Ki járt rosszabbul?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 23:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Eléggé megrendítő volt ez a hír, annyira megsajnáltam az egyik riportalanyt. Felháborító, hogy a tisztességesen dolgozó kisemberekkel mi történik. Nagyon "nagy" a kormányban a szolidaritás.


[link]

2012. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
A média elfogult is lehet, engem jobban érdekelnének a személyes tapasztalatok. (Bár a riportot én is láttam.)
2012. febr. 2. 23:50
 3/41 anonim ***** válasza:
13%
Hivatalosan senki sem járt rosszabbul, hiszen visszamenőlegesen is lehet igényelni kompenzációt, a magánszférában pedig a munkáltatók kedvezményt kapnak, ha emelik a fizetést. Talán a lelki fájdalmat nem lehet kompenzálni az idegbeteg balosoknak, hogy nem baloldali a kormány.
2012. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%

217 e alatt mindenki szo.ik!

A munkáltatói kompenzáció meg mint a kutya vacsorája, hiszen egyre több cég áll a megszűnés szélén.

A kicsik meg a közepesek képtelenek kitermelni és előre meghitelezni, még a kedvezmények ellenére is.

2012. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

07:28-nak

Attól, hogy elvakult fideszes vagy ne dugd a fejed a homokba.

A férjem mint önkormányzati dolgozó "20 éve ott és egy helyen." A nettó 90.000.- helyett most 81.000.- Forintot kapott. A vezető nem hajlandó sem időben kiadni, sem pénzben a különbözetet. Megmondta aki "ugat" kirugja van másik ezer jelentkező.Viszont a termeket amikből lehetne bevétel a haveroknak, ismerősöknek ingyen puszira osztogatja, állítólag a polgármester utasítására.

A cégem ami működött eddig úgy, hogy 4 embernek adtam tisztességes munkát, "és nem gazdagodtam bele csak megéltek ők is mi is," haldoklik. Mert nincs fideszben kapcsolatom. A szomszédomé robog mert igen komoly kapcsolatai révén kapja sorra a megbízásokat.

Ilyet mióta élek ennyire durván nem éltem meg.

2012. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
A cég, ahol dolgozom, próbálkozott egy áremeléssel (természetes kövek importjával foglalkozunk). A számításaink szerint 1000-1500 Ft-tal nőtt négyzetméterenként a költségünk az elmúlt néhány hónapban. 2 hétig dolgoztunk a megemelt árakkal, most úgy döntöttünk, hogyha nem akarunk bezárni, visszaállítjuk a tavalyi árakat, tehát magunkra vállaljuk ezt a minuszt. Hogy miből fogunk megélni, azt nem tudom...
2012. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
23%
Én nem jártam rosszabbul, a kompenzáció engem nem érint, mert bruttó 260.000 a fizetésem. A feleségemnek pedig megadták a kompenzációt és még azon felül 5,5%-os emelést is. Mellesleg nem értem azt, minek kell azt állítani, aki 217.000 Ft felett keres az gazdag? A gazdagság nem ott kezdődik! (Nem kereshet mindenki 70-80 ezret, mert a sok höbörgő szerint az az etalon!)
2012. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés még nem aktuális. Jelenleg a decemberi fizetésemre várok.:D
2012. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
A cég ahol dolgozom felemelte a minimálbért 93700-ft-ra így 2-3-ezerel többet kaptam ki mint általábban eddig.
2012. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Attól idegbeteg balos valaki, mert kevesebb jövedelme lesz ezután, mint régen? Persze, hogy idegbeteg az ember, ha nem tudja kifizetni a számláit.
2012. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!