Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az állások...

Magyarországon az állások mennyi százalékához kell diploma? És nő vagy csökken ez az arány?

Figyelt kérdés
Mert láttam egy cikket amiben pl az Egyesült Államokban 2008-ban az állások 59%- hoz volt elvárás. Míg a 1973-ban még csak 28%.
2012. febr. 3. 14:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"

Az informatika speciel egy olyan szak amit egyetem nélkül állatira nehéz jól megcsinálni...Ha valakinek olyan jól meg a félkézzel megszerezhetett volna egy diplomát...."


Azért ez elég nagy hülyeség. Nekem is van programozó ismerősöm. (mint remélhetőleg én is)

AZ egyetem egy alapot ad. PApír nélkül is lehet valaki jó benne ha tanul magától. HA van akár BME-s diplomája, de nem képzi magát elég szar lesz. Mivel felvételiztetett tudja.

Ez egy olyan szakma aminél nem a papír számít. Viszont a nélkül be se hívnak interjúra.

2012. febr. 5. 16:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ez igaz ,de pontosan ezért nem árt ha van .De kíváncsiságból ha nem vették fel [különben elvégezte volna ]miért ? Ezt nem bántásból kérdezem!


Mindegy nem ez a fő téma ahhoz kanyarodjunk vissza...

2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"De kíváncsiságból ha nem vették fel [különben elvégezte volna ]miért ?"



Ezt, hogy érted?

2012. febr. 5. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!