Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ennyi. Game over. Becsödölt...

Na ennyi. Game over. Becsödölt a Malév. Mit gondoltok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi olyan szörnyű a Wizzairnél? Én utaztam velük párszor, és nagyon elégedett voltam, lehet, hogy szerencsém is volt, mert pontosan érkeztek a gépek. És viszonylag megfizethető is. Minden drágább lenne, a kocsi is, meg a vonat is.
2012. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Az a véleményem,hogy már éppen ideje volt.Már 20évvel előbb kellet volna lehúzni a rolót.

Röhej,hogy amíg jólmenők repkedtek közpénzen addig dolgozó emberek még életükben nem űltek repülőn,vagy még a Balatont sem látták!

2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem a WizzAir alapján kell megítélni a fapadosokat.
2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

"...Röhej,hogy amíg jólmenők repkedtek közpénzen addig dolgozó emberek még életükben nem űltek repülőn,vagy még a Balatont sem látták!"


Neked azért sok fogalmad nincs arról, hgoy mennyibe kerül manapság egy repjegy. A Malév kb. ilyen Lufthansa árakon ment, legalábbis azokon a vonalakon, ahol én jártam, többek között gyakran Hamburg-Budapest között. Ez általában nekem 150 euróba fájt oda-vissza. Ha nem lett volna Malév, mentem volna Lufthansával, stb. csak azért a Malévot választottam, mert olyan helyekre voltak direkt járatai, ahova sok másnak nem. Szinte mindig tele volt minden járat, szóval szerinted miért ment tönkre? Mert senki nem szállt fel és fizette meg annak az útnak a piaci árát, vagy mert valakik kilopták a pénzt belőle? Ezeken a dolgozó embereken is jókat tudok röhögni, szerinted én mégis mit csinálok? Ahhoz, hogy ki mire költi a pénzét, senkinek senki köze, egészen addig, amíg azért a pénzért megdolgozott. Nincs Malév, annál jobb, az adóforintok már nem lesznek erre elpazarolva, repülni meg lehet továbbra is, ugyanolyan áron, vagy fapadossal még olcsóbban.

2012. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!