Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkaptad amit vártál -Orbán...

Megkaptad amit vártál -Orbán Viktor: Aki lónak áll, az húzzon! - ettől az értékeléstől?

Figyelt kérdés
Én ló vagyok - merre húzzak: nyugatra vagy keletre?
2012. febr. 7. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beígért 1.000.000 munkahely meglenne, akkor nem lenne ekkora munkanélküliség. Ha. Túl sok a "ha"
2012. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Hány évre is ígérték az 1 millió munkahelyet?
2012. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemnek 2 diplomája van mégis közmunkásként dolgozott .Végül munkanélküliként jött gyedre.Én kőműves vagyok.Az építőiparban mindenki szinte feketén dolgoztat,tehát nintcs választásom.Éhen is pusztulhatok.Nemhogy húzni,tolni sincs módom.Nem a középosztályt kéne tolni,mi lesz velünk csóri szegényekkel?Mert ezt kell mondjam szegény vagyok,szégyenlem,de ez van.A munkámban el vagyok ismerve,de az építőipar látta a legnagyobb kárát ennek a válságos időknek.Külföldre nem megyek,mert ide köt a családom,és bízom egy jobb jövőben.Így vagy úgy el fog jönni,bízom benne.
2012. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10 év? de nem vagyok benne biztos....
2012. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Így van, és mennyi telt eddig le?
2012. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"versenyképtelennel igen, pedig az állas hirdető portálok nem konganak az ürességtől"


Na oda menj el dolgozni amit a portálokon hirdetnek!

Hahahaha...

2012. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

"Hány évre is ígérték az 1 millió munkahelyet?"


Ez mért fontos? Magyarország nem termel lószart sem, pedig igény rengeteg mindenre lenne. Itt 1millió munkahelyet két hét alatt lehetne teremteni, ha valaki egyszer hozzáfogna. Ennek ellenére viszont közel két éve ígérték. Szóval ez öngól volt.

2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Jahogy hány évre? Akkor én is ígérek neked tízmilliárd dollárt 2945-re.

Hahahaha...

2012. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
az se normális, aki még bármit is elhisz ennek a kormánynak.
2012. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!