Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkaptad amit vártál -Orbán...

Megkaptad amit vártál -Orbán Viktor: Aki lónak áll, az húzzon! - ettől az értékeléstől?

Figyelt kérdés
Én ló vagyok - merre húzzak: nyugatra vagy keletre?
2012. febr. 7. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vártam tőle semmi jót is meg is kaptam. Nekem különösen jó dolgom van, mert az összes korábbi miniszterelnöktől sem reméltem semmit, s be is jött a számításom.
2012. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Te már lónak álltál. Tudod, igáslónak... Mindenkinek meg van adatva, hogy tanulhasson, és szakmájához magasabb szinten értsen. Aki ezzel nem él az húzzon!
2012. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Orbán lónak állt, és lóvá tett több millió szavazót. Húzzon!
2012. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy túl igényes ember, de van egy szint, ami alá nem megyek. És nekem Orbán alatta van. Kb. annyit érnek a szavai, mint egy tehén bőgése vagy egy vonat zakatolása. Érdemi mondanivaló vagy valóságtartalom nincs benne, egy célja van, a primitív manipuláció. Nekem az a sok hazug gügyögés már egyszerűen fáj, ezért nem hallgatom Orbánnak semmiféle 10 másodpercnél hosszabb megnyilvánulását. Pedig amúgy érdekel a politika, meg a közélet.
2012. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a kérdésben, hogy valami lóról beszélt. Akkor a tehénbőgést visszavonom, és lónyerítésre változtatom.
2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A 2. kommentelőnek nagyon nincs igaza. Sokan több diplomával, vagy szakmával sem tudnak elhelyezkedni, ha csak nincs tűz közelben. Jelenleg: ez van.
2012. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előttem szóló írja. Én mérnöki diplomával nem kapok másfél éve állást pont emiatt.
2012. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Sokan több diplomával, vagy szakmával sem tudnak elhelyezkedni,"


versenyképtelennel igen, pedig az állas hirdető portálok nem konganak az ürességtől

2012. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a másodiknak, és az utolsónak.


Utolsó előtti, neked meg környezetmérnök diplomád van, igaz?

2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"az állas hirdető portálok nem konganak az ürességtől" nem biza, de vagy már a megjelenés napján betöltötték, vagy ügynöki a meló.
2012. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!