Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál ha most vasárna...

Kire szavaznál ha most vasárnap lennének a választások?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben érthetően nőtt a nem szavazók bázisa, érdekelne, hogy melyik párt szimpatizánsai gondolják úgy, hogy még érdemes lenne szavazni pártjukra.
2012. febr. 8. 18:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

"A jobbik meg rosszabb lenne, ebben biztos vagyok. Gyulolkodoek es kiszamithatatlanok"


Még véletlenül sem a zsidokommunista banda mszp tette tönkre az országot, nem... a Jobbik, amikor még kormányon sem volt! Amit te gyűlölködésnek hívsz, az kérlek szépen az igazság kimondása. Mondj egyetlen olyan beszédet ahol gyűlölködtek, és ha ilyen médiafüggő agymosott vagy akkor elmagyarázom neked hogy hogyan értsd.

2012. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne tanulnod tisztelettel beszélni a másikkal előttem hozzászóló! Na épp erről beszélek! A legtöbb jobbikos ilyen, mint Te... Ezzel mindent elmondtam...
2012. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem meg kéne tanulnod tisztelettel beszélni a másikkal előttem hozzászóló! Na épp erről beszélek! A legtöbb jobbikos ilyen, mint Te... Ezzel mindent elmondtam..."


Gondoltam hogy nem fogsz beszédet idézni, csak kifogásokkal jössz! Ilyen az összes magadfajta agymosott...

2012. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Zsuzska neked orvoshoz kéne menni a JOBBIK már mindenben bizonyított, egyértelműen csak a JOBBIK lehet akire szavaznék!
2012. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!