Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyunk a nyugat szemétler...

Nem vagyunk a nyugat szemétlerakó helye, igaz?

Figyelt kérdés

"Jó minőségű külföldi termék", ahogy egyikőtök fogalmazott.

[link]


Én már a teszkóban, találtam lárvákat a tejben, spaklit a ropiban, és patkánylábat a húsban. Hasznosak a multik mi...(?)


2012. febr. 10. 19:28
 1/7 rémuralom ***** válasza:
Csehország nem nyugat...
2012. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 asmosys ***** válasza:

Igazad van, kis boltokban az életben nem láttunk még minőséggel kapcsolatos problémát.

Egyébként vegyél termelői ropit.

2012. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Cseh vagy Szlovák tejet kizárólag senkiháziak vásárolnak. Tehát a magyar embert nem fenyegeti, hogy itt szemétlerakó legyen.
2012. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy esetenként előfordul ilyen, attól még nem a multik a rosszak! Angliában éltem, itt is volt a Tescoban(ami ott a helyi cég!!) egér a sajtok között meg a gombáknál. És nem egyszer előfordult hogy romlott a mekis kaja meg satöbbi! Nehogy azt hidd hogy csak direkt a magyaroknak adják a szart! Nyugaton is úgyanúgy előfordul!
2012. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19.38. Kisboltokban nem láttál még minőségi problémát?

Gyere és vásárolj a szomszédomban levő boltban! A szalámik sokszor büdösek,a termékek közül sok a lejárt szavatosságú!

Nem szeretem a Tescot,de inkább ott vásárolok,mint a szomszéd boltban.

2012. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 asmosys ***** válasza:

20:28



Hát sajnos az irónia, írott szövegben nem mindig látható. :D

Persze hogy láttam, sőt….

2012. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ha ennyire okossak, és tájékozodottak vagytok, gondolom erről is hallottatok már.

2012. febr. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!