Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben nyilvánul meg hogy...

Miben nyilvánul meg hogy hazánkban burjánzik a rasszizmus és az antiszemitizmus és tör fel a fasizmus?

Figyelt kérdés
Nem a médiára vagyok kíváncs, hanem valami kézzelfogható bizonyítékra
2012. febr. 11. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Hűle kérdésekben
2012. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%
Abban, hogy amíg volt tarajom, addig a skinheadek náci rétege folyamatosan üldözött engem, mondván, hogy komcsi, zsidó-bérenc, cigány védő paraszt vagyok. Vagy abban, hogy haveromat ugyanezen réteg vietnami származása miatt többször megpróbálta megverni. Esetleg abban, hogy, ha valaki kiejti a cigány szót, egyből a cigánybűnözés, lopás, késelés, kötekedés, bűz, putri, segély, élősködés szavak jutnak eszébe. Vagy ha kimondod azt a szót, hogy zsidó és ilyesmi jut eszedbe: pénz, élősködés, kizsákmányolás, világhatalom, stb.
2012. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Abban, hogy a Népligetnél egy újságosbódéban olyan sajtóterméket láttam, amely a címlapján nevezte "patkányköztársaságnak" Magyarországot, és a kép alatt jó alaposan lezsidózta Nagy Imrét, és az egész 46-os kormányt. Azt hittem, az eszem megáll.
2012. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Pld, hogy a #8-as valasz 40%-ra van lepontozva

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__2650..

2012. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Haver, ti agyrémek vagytok!


Hol a tömeges tendencia?


Hol van valami nem személyes hanem országos jelenség?


Ennyi erővel a világon mindenütt búrjánzik a fasizmus!

2012. febr. 11. 18:46
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Én személy szerint onnan vettem észre, hogy nyáron voltam egy két napos bulin.

Fürödtünk, meg minden, klassz volt az eleje.

Este leültünk beszélgetni, és kb. 4 órán keresztül a cigányok, zsidók, homoszexuálisok szidása ment.

Vég nélkül, egymást túllicitálva, még és még...

Meguntam, és elmentem aludni, pedig még álmos sem voltam.

Megdöbbentett ez a dolog.

Értelmes, felnőtt, fiatal emberek ezzel töltik az estéjüket?

Nincs más téma?

Összejöttünk még ezzel a társasággal párszor, akkor is előkerült ez a dolog.

Zsidózás, cigányozás...

Nagyon sokaktól hallod ezt.

Én teljesen ledöbbentem, hogy itt tartunk, hogy ez egy társasági beszédtéma, a mások szidása, meg a gyűlölködés.

2012. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog nem burjánzik, hanem egyszerűen - van. Az a helyzet, hogy igény van rá.


Ökörköri

2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ez a dolog nem burjánzik, hanem egyszerűen - van. Az a helyzet, hogy igény van rá.


Ökörköri



Nyilván hogy egy minimális szinten létezik, de nem országosan meghatározó mértrékben.

Ennyi erővel az egész világ rasszista fasiszta antiszemita és trapista.

2012. febr. 11. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Onnan hogy a roma kissebbség naponta gyilkolja, és lopja a magyart. Illetve abban hogy fb-ra rasszista kirekesztő kommentek irogatnak a magyarokról. A zsidók pedig naponta több száz családot nyomorítanak meg a bankrendszereken keresztűl, valamint a médiában magyargyűlölő szenny műsorokkal mossák az agyakat, illetve alázzák a magyart.
2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

"Értelmes, felnőtt, fiatal emberek

ezzel töltik az estéjüket?"


Csak nem haragszol meg, ha annyi lemészárolt, megnyomorított magyar után, pár szóval elmondják a véleményüket ezekről? Annyi életért cserébe, csak nem sok az a pár szó véleményformálás.

2012. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!