Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért rossz a rasszizmus,...

Miért rossz a rasszizmus, antiszemitizmus (ez nem is létező szó), miért nem lehet kimondani, hogy zsidó, cigány, miért büntetik a holokauszttagadást?

Figyelt kérdés
Miért?!
2010. szept. 1. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
zsidó cigány. tessék kimondtam. ki mondta hogy rossz?
2010. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert ahogy fejlődik az emberiség, mindig van egy nívó, ami alá nem szabad esnie a társadalomnak, hogy tudjon fejlődni.


Mostanra, a XXI. századra tudományosan is bizonyítva lett, hogy a rasszizmus nem alátámasztható dolog, csak előítéletekből születik és lassítja a társadalmi fejlődést.


Olyan, mint amikor Könyves Kálmán kimondta, hogy "Boszorkányok márpedis nincsenek..."

2010. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"antiszemitizmus (ez nem is létező szó),"


Honnan veszed hogy nem létezik? Az anti előtagot rengeteg szó elé lehet tenni, azt jelenti ellenes, ellentétes.

2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért nem létezik, mert egyáltalán nem azt jelenti, amire használják. elsősorban arabellenességet jelent (ők a szemiták többsége), ezért is mondják, hogy a zsidók a legnagyobb antiszemiták. és miért ne rühellhetném mondjuk a fehéreket, sárgákat, feketéket, nagyorrúakat, görbelábúakat ahogy bármi mást? a holokauszttörvény meg elég elgondolkodtató, mikor fogalmuk nincs, körülbelül hányan és kik haltak bele.
2010. szept. 1. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:

15:09

Utáld, ez ellen nem tehetsz semmit. De "élni, és élni hagyni".

2010. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

"és miért ne rühellhetném mondjuk a fehéreket, sárgákat, feketéket, nagyorrúakat, görbelábúakat ahogy bármi mást?"


Azt rühellsz, akit akarsz, de értelmes ember szerintem inkább barátokat akar szerezni, nempedig ellenségeket, persze ez csak az én véleményem...

2010. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bumbi02 ***** válasza:
70%

a holokauszttörvény meg elég elgondolkodtató, mikor fogalmuk nincs, körülbelül hányan és kik haltak bele.



és nem elég neked hogy hat nulla van az áldozatok számának neve mögött?? tökmnd1 h milyen származásuak az áldozatok...

amugy meg azt utálsz akit akarsz, szived joga.. de mint előttem is irták inkább barátokat kéne keresni...

az meg nem antiszemitizmus vagy rasszizmus ha kimondod h zsidó, cigány, hanem az a rasszizmus amikor azt mondod hogy minden zsidó pénzéhes, kapzsi, kizsigerelő uralkodó stb... vagy hogy minden cigány bünözö, rabló,gyilkos... ez a rasszizmus mert minden cigányt nem ismerhetsz nem mondhatod mind1ikre h az...

2010. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bocs, én is erre gondoltam, hogy ha pl. igenis más rasszok alacsonyabb kulturális szinten állnak, vagy van egy ilyen eklatáns rétegük, esetleg többségük, akkor miért nem lehet ezt kimondani... tényleg sértő lehet, de igaz...

holokausztról meg, azért mondjuk 1 vagy 20 millió, nem ugyanaz, vagy ha több gój halt meg, mint zsidó, márpedig eddig is elég sokszor változtak a történetek (szappanét 40 évig nyomták) és számok

2010. szept. 1. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Mert a civilizált ember:

-nem általánosít ha a cigányok 90%-a bűnöző

-szereti a külföldieket, főleg ha azok csak kirabolják és drogot adnak gyermekeinek

-elfogadja a másságot, nem tekinti betegségnek

-elhiszi, hogy a holokauszt(TM) létező dolog ugyanúgy mint a Mikulás, húsvéti nyuszi és a szólás-szabadság

-megérti ha a természetvédelmi/világörökség legszebb tájain kaszinót akarnak felhúzni izraeli "barátai"

2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Öccsémmmm utolosó kommenten majd beszartam a nevetéstől :D(Igaz!!!)(lehet sírnom kellett volna :(
2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!