Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az atv-n kb 10 perce mondták,...

Az atv-n kb 10 perce mondták, hogy itt lesz következő vendégünk xy (nem figyeltem ki az) aki könyvet vagy cikket írt a nacionalizmusról, másnéven idegenellenességről. Én vagyok a tudatlan és a nacionalizmus valóban azt jelenti, hogy idegenellenesség?

Figyelt kérdés
Szerintem mást jelent és az atv-n bakiztak egyet
2012. febr. 13. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Jelentheti azt is.

A nacionalisták a saját nemzetiségüket különbnek,jobbnak tartják a többi nemzetiségtől. Ez vezethet a más nemzetiségűek gyűlöletéhez is.

Szeretik a nacionalizmust hazaszeretetnek nevezni,de nem az.

A hazaszeretet nem jelentheti azt,hogy más népek alábbvalóak,mint mi.

2012. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem azt jelenti, ez csak ballib agymosás.
2012. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Elméletben nem ezt jelenti, viszont a gyakorlatban mindig átcsap felsőbbrendűségérzésbe, xenofóbiába és sovinizmusba. Ha nem lett volna nacionalizmus a szlovákok és a többi nemzetiség nem "szakad ki" anno az országból. Aztán ott van a délszláv háború példának okáért, de lehetne még más példákat is bőven mondani. Sok van a nacionalizmus számláján...
2012. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg nem azt jelenti, amiről a 08:51-es beszél, az a sovinizmus. Csak a való életben a legtöbb magát nacionalistának nevező egyén eközben idegengyűlölő, más nemzeteket lenéző, a "magyart" hibátlannak, mindennél jobbnak gondolja.
2012. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Ne elméletezzünk már agytalan ballibek!


Ha valaki felsőbrendűnek tekinti a saját faját, az már minimum soviniszta, egy teljesen más fogalom.


[link]


A nacionalizmus egy nemzet és az azt kitöltő társadalom legmélyebb erőforrása. Ez lehet hogy nektek fúrcsa de ez van. Ha lett volna egy csipet nemzeti érzelem a balliberálisokban akkor soha nem lopják és osztják szét ennyire mocskosúl az ország vagyonát és ami a legrosszabb a lehetőségeit.

2012. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen, ezek az agymosó balliberális magyargyűlölők, szándékossan mossák össze a két ideológiát! Azt hiszik így letudják járatni a Jobbikot, illetve sajnos így ölik ki egy csomó emberből a nacionalizmust! Ha az embernek nincs nemzeti identitása, akkor lázadozni se fog... Tömegeket tartanak így kordában.
2012. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez legjobban a Jobbik nácizásához hasonlíthat! Mindent bemagyaráznak az embereknek, és nagy részük sajnos el is hiszi... :-/
2012. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

""Elvileg nem azt jelenti, amiről a 08:51-es beszél, az a sovinizmus. Csak a való életben a legtöbb magát nacionalistának nevező egyén eközben idegengyűlölő, más nemzeteket lenéző, a "magyart" hibátlannak, mindennél jobbnak gondolja.



Már megint a mérhetetlen hazugság ami árad belőletek az a métely hogy nektek minden alap nélkül és minden esetben igazatoknak KELL hogy legyen, mert ti vagyok a ballibek!


Egy nagy sz@rt haver!


Hol olvastál olyat csak ezen az oldalon a gyk n, hogy a magyarok felsőbbrendűek bármely más nemzetnél?

Sehol!

De olyat sokszor, hogy ne hadjuk már magunkat kihasználni, csak olyanokkal zleteljünk akik partnerként és nem gyarmatként kezelnek minket!


Akkor ez mi?


Sovinizmus vagy nacionalizmus!


Az a baj veletek szerencstlenek, hogy nem veszitek észre a nacionalizmus elutasításának valódi liberális okát.

Azt hogy ha egy közösség nem individualista hanem lokálpatrióta elveket követ akkor azzal sokkal nehezebb lenyeletni a pirulákat és sokkal hatákonyabban képes az érdekeit védeni az egység mint az egyén!

Azt hogy a globális internacionalista törekvés gépezetébe a nacionalizmus képes homokotszórni csak.


Annyit hazudoztok ma már teljesen világosan tapinthatóan, pusztán az ideológiai métely agyzsogorító hatása alatt ami már lassan fájdalmas!


Nézd meg az Eu parlamentet és ami ott folyik!

Vagy nézd meg a legfrissebbet!

Gyöngyösi Márton esetét, akinek a szavait kiforgatva és hazudozva akartak az ÁTV n kikezdeni!

Milyen érdekes eset ez is, de nagy bukta lesz a ballibeknek, hiszen ügyészségi eljárás lesz belőle.

A The Jewish Chronicle című folyóirat ujságírója, Stephen Pollard ugyanis hazudott amikor olyan vágakkal illette Gyöngyösit amiket nem mondott! Gyöngyösi kikérte a riport hanganyagát és kiigazítást kért az ujságtól, de azt megtagadták. Az ügyészség ha kéri azt viszont nem tagadhatja meg.


Az ATV ellen is feljelentést tettek a média hatóságnál, hiszen egy kétes újságcikkre hivatkozva nem lehet úgy egy műsort építeni hogy a kritizált kijelentést tévő alanyt nem hívják meg!


Kb ilyenek vagytok!


A Jobbik folyamatos perekkel fog ezután élni minden esetben amikor hasonló történik.


[link]

2012. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nos köszönöm a válaszokat, reméltem hogy igazat adtok nekem

tudom, hogy a nacionalizmust sokan párosírják a sovinizmussal de pont ezért mert ez a mocskos média elszinezi a szó igazi jelentését

2012. febr. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!