Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyérültek meg a napi...

Miért gyérültek meg a napi politikai történésekről feltett kérdések?

Figyelt kérdés
Alig található aktuális magyar politikai érdeklődés és ugy veszem észre erről a részről már nem is érdekes a blog.
2012. febr. 14. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én szoktam ebben a kategóriában kérdezni, de valóban kevés a komment.

Szerintem belefáradtak az emberek abba, hogy csak a mocskolódás megy, olyan emberek, gyerekek válaszolnak, akiknek halvány gőze sincs a politikáról, és csak kommunistázni, meg zsidózni tudnak. Szerinted erre az értelmes kérdezők kíváncsiak?

2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem kiváncsiak, de olvasás során mikor tallózook az olyant el sem olvasom. Más egyes szavak után átugrom a választ. Nem árulok titkot,hogy olyankor én is vastagabb tollal írok, de nem szegem kedvem. Hogy mennyire igazad van az egyik olyan kérdések válaszoláésánál, hogy mennyire fontos az ember életébe a politika egy kicsit egy páran "belemelegedtünk" és osztottuk az észt. Majd eszembe jutott, hogy a kérdést egy 17 éves fiatal tette fel. Egyből megadtam magam és jeleztem, hogy politizálás terén most nagyon rossz példát mutattunk. Tényleg nekem szokásom,hogy mikor egy többszöri válaszló meggyőZ akkor jelzem, sőt elnézést kérek és jelzem, hogy igaza van. Sajnos a belátás, a kompromisszumra való hajlam teljesen hiányzik a napi politikából, holott már többször beigazolódott, hogyx manapság már tényleg semmi nem csak fehér vagy fekete. A mostani kormány pedig ugy látom teljesen kisajátította az igazságot. Ez nem jó és nem vezet jóra.
2012. febr. 14. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Megunták, oszt hazamentek.
2012. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Kedves utolsó!

Pont erről beszéltem: megunták, oszt hazamentek.Ez egy igencsak értelmes válasz a kérdésre.

2012. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Politika is olyan mint a hit. Vannak bigott elvakult emberek, mindkét oldalról. Fontos, hogy az ember megőrizze a tárgyilagosságát és józan ítélő képességét. Ha egy politikus okosat mond, még akkor is elismerem, ha olyan párthoz tartozik, amivel nem szimpatizálok.Nem szeretek birka nyájhoz tartozni. Ami nem jó a tömegnek, az nem jó, akár milyen ideológiát raknak alá
2012. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert még a legelvakultabb komcsik is megunták ugyanazokat a hülye szövegeket naponta elmondani.


Orbán Viktor 2010 nyara óta folyamatosan rombolja lefelé a demokráciát, és mindig a jövő héten megy csődbe az ország, meg mindig a jövő hónapban fordul kormányellenesre a közhangulat. Ezek a dumák mentek a választás óta. Aztán a demokrácia mégsem tűnt el, az ország mégsem megy a csőd felé, és kormányváltó hangulat sincs. Nem csodálom, ha a hisztizők egy kicsit megunták a tevékenységüket. De azért még vannak elegen.

2012. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/6 M

És mindig mindenki minket támad, és puccsal el akarnak minket söpörni és le akarnak váltani és támad a nagytőke és bank és a Ferencváros.

2012. febr. 14. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!