Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért szeretik még...

Sokan miért szeretik még mindig Gyurcsányt?

Figyelt kérdés
Nem látják, hogy egy hazaáruló, aki kiárusította az országot?
2012. febr. 14. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Annyira uncsi már ez a gyurcsányizmus,miért nem azoktól kérded akik szeretik őt? Egyébként meg Magyarországon sosem az számított,hogy ki mit mond,hanem hogy hogyan mondja és hogy mennyire vagy karakteres. A legtöbb ember aki vakul hisz egy személyben,az maga a személyt szereti, a karakterét,a mentalitását. Ilyen szemszögből megértem,hogy egy jó nagy nyugdíjasréteg még mindig szereti őt,mert magát a karaktert szeretik. De ugyanígy lehetne beszélni Orbánról,Vonáról meg még sok mindekiről. Mindig van egy réteg akik a karakterre "buknak".
2012. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Sokan miért szeretik még mindig Orbánt?

Nem látják hogy egy retardált kretén, aki tönkreb*ssza az országot?

2012. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
beleőrültek a megszorításokba és elment a józan eszük
2012. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert nincsen eszük.
2012. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

"Nem látják, hogy egy hazaáruló, aki kiárusította az országot?"


Félreértés ne essék, nem vagyok Gyurcsány rajongó. De ilyenkor felmerül bennem egy kérdés: Orbánt hogy jellemeznéd? :D

2012. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeret6em Gyurcsányt! De milyen bizonyítékod van rá,hogy kiárusította az országot? Neki már alig volt valami,amit eladhatott. Az előtte lévő kormányok,beleértve a Fideszt is eladtak már mindent!

Orbán pedig még nála is rosszabb.

2012. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sz1u ***** válasza:
86%

Talán azért, mert egy igazi karakter!


Már régen nincs hatalma, de még mindig tartanak tőle (Orbán úgy fél Fletótól, mint a tűztől, de Vona is tudja, hogy qrva kevés hozzá képest). Itt a GyK-n is elég sűrűn feltett kérdés, a válaszokról már nem is beszélve. Vajh' miért?

2012. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
84%

Nekem annyi közöm sincs a politikához mint egy lepkének, de szimpatikus Gyurcsány karaktere, tehát igazuk van azoknak akik a 'karaktere miatt'-ra tették a voksukat. AZONBAN mindez nem jelenti azt, hogy Gyurcsányista lennék, nem vagyok sem az sem más, inkább jó messzire elhatárolódok a politikától, mert már hányok az egész sárdobáló fszságtól, hogy emberek egymást gyűlölik meg az idióta ideológiáiktól.


A legtisztább az, ha mindenki akinek van egy kis esze és lehetősége elhúz ebből a szrhalomból mielőtt még nem késő :) Az utolsó csepp a pohárba a jobbikus kopasz bromarcú hülyék megjelenése, akik közül sokan (saját bevallásuk szerint) úgy értenek a magyar történelemhez, hogy közben mindenből megbuktak iskolában, még ének zenéből is.


Szóval kössz, de én ebből nem kérek! Sőt, buzdítok minden értelmes állampolgárt, hogy hagyja itt ezt a szrkupacot aztán MAJD MEGLÁTJUK MIRE MENNEK EZEK A NAGY HONATYÁK a fszkorbácsukkal. Remélem napok alatt csődbemegy az egész ország -ugye mert nem marad itt egy értelmes ember sem aki képes lenne dolgozni XD- Aztán lehet visszatelepülni és tiszta lappal kezdeni mindent.

2012. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy az utolsó válasz 100%-on áll számomra azt bizonyítja, hogy ide a hazaárulók járnak...
2012. febr. 16. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

> ide a hazaárulók járnak...

Szereted a hazád? Hát jó, szeresd. Én nem szeretem. Én egy frusztrált, terhelt népnek tartom az itt élőket, akik mélyen az alá süllyesztik az életlehetőségeiket, mint amire módjuk volna. Ezért aztán azt mondom, magyarország, rohadtul nem szeretlek, és megérdemled ami történik veled. Magad csinálod, magad baszod el az összes lehetőségedet. Még igyekszel egy kicsit, és atombombaéretté válsz, ha már nem most is az vagy. Rákos daganat vagy európa testén, amit egy ronda vírus okozott, ami most is uralkodik, fertőz.

2012. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!