Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes emberek miert nem...

Egyes emberek miert nem szeretik a Liberalizmust?

Figyelt kérdés
Ok nem orulnenek egy olyan vilagnak, ahol nem szamit a szarmazas, nincsenek eloiteletek. Ki az akinek ez nem tetszik?
2011. nov. 18. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert a liberálisok is csak addig liberálisok, amíg egyetértenek velük.
2011. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk a liberalizmusnak koszonheto, h a betoro nyugodtan szambazhat a hazamban, meg csak le se foghatom.

Vagy h a bortonokben ma holnap szauna is lesz.

Es meg sorolhatnam a fas.zsagokat.

2011. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Mert, mint az ide kommentelők is bizonyítják, nem értik, hogy mit jelent a liberalizmus. Persze ennek is megvan az oka.
2011. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
azt hiszem fogsz itt választ kapni bőven...
2011. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

A liberalizmus már lejárt lemez.


Ugyanis, már mindenki van annyira liberalizált, hogy ha egy csoport még liberálisabb akar lenni, azt csak a nagytöbbség ellenében képes megvalósítani.

Ezért a XXI sz ban, már nincs jogosúltsága a felfogásnak, mert nem a kissebbségek jogaiért kűzdenek, hanem a pozítív diszkriminálásukért. Ezt természetesen a többségi " alapjáraton " liberális társadalom képtelen elfogadni, ami egészséges reakció.


Megoldás!


Mindenki legyen individualista és liberta, a szubjektív adottságainak megfelelően.

2011. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

20:45

Miert lenne lejart lemez? Rengeteg eloitelet van az emberekben, sokan elitelnek dolgokat...

2011. nov. 18. 20:55
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:


20:45

Miert lenne lejart lemez? Rengeteg eloitelet van az emberekben, sokan elitelnek dolgokat...



Leírtam.

Mert a liberális pártok, hogy ők liberálisabbak akarjanak lenni, már nem védenek, hanem előjogokat biztosítanak.


Csak néhány pld


Pld Izrael - Palesztína


Soha nem hallottam még liberálist palesztínokat védeni.


Cigánybűnözés,


Soha nem hallottam még hogy mint bűnügyi kifejezést elismerjék, miközben létezik.


Horthy korszak.


Az a szemét fasiszta rasszista stb stb


Miközben abban az időben 1920-1950 között az USA ban sok helyen a buszra nem szálhattak fel a feketék, és gőzerővel működött a Ku Klux Klan. Angliában a tüntető munkások közzé lövettek éles lőszerrel.


Szóval valami kettősmércét követve nem létezik csak politikai liberalizmus. Ha meg te akarsz az lenni csak tessék.

2011. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

"Soha nem hallottam még liberálist palesztínokat védeni.

"


tehát azért, mert te nem tájékozódsz, a liberalizmus lejárt lemez? :)

2011. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

"Soha nem hallottam még hogy mint bűnügyi kifejezést elismerjék"


ez világnézeti kérdés (PC vagy nem PC)

2011. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

"Az a szemét fasiszta rasszista stb stb"


Újfent frissítésre szorulnak az ismereteid.


Liberális szemléletű történészek sem vallják már magukénak a komcsi éra alatt kialakított Horthy képet.

2011. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!