Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérdés a jobb oldalt fikázókho...

Kérdés a jobb oldalt fikázókhoz: Éjjel tartasz hazafelé, be kell menned egy szűk, sötét utcába, mikor mernél bemenni?

Figyelt kérdés
Ha 50 Gárdista, vagy ha 50 "hátrányos helyzetű" fiatal tartózkodik ott?
2009. jún. 3. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én alapjáraton nem merek éjszaka elindulni, mert a "hátrányos helyzetűek" a gyilkosság óta önvédelmi kört alakítottak és félek, hogy tőlem is meg akarnák védeni magukat.... de ha lenne egy pár gárdista esti szolgálatban, ki mernék menni
2009. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik esetben sem. Inkább minen ilyet próbálok kerülni. Lehet békés tűntetés, melegfelvonulás, vagy bármi én inkább más utat választok.
2009. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem mernék bemenni, inkább elkerülném nagy ívben. :P Persze ha két utca van az egyikben cigány a másikban gárdista van, és más irányba nem tudok menni, akkor inkább a gárdista.
2009. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondolod, hogy a gárdisták bántanának/beléd kötnének?
2009. jún. 3. 22:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hátrányos helyzetű vagyok e !
2009. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

"Mert úgy gondolod, hogy a gárdisták bántanának/beléd kötnének?"

Igen, úgy. Bár ha jobban belegondolok... tulajdonképpen még nem volt rá példa... Cigánnyal már volt, de a gázpisztoly hatásosnak bizonyult.

2009. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

22:21 vagyok

Nem a gárdisták, de ahol megjelennek 50en, ott már készül vmi. Engem nem bántanának, nem vok hátrányos helyzetű, de akkor sem mennék be abba az utcába, ha nem muszáj.

2009. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

És az utcánként ötven gárdistát ki fogja fizetni? Meg leginkább miből?

Csak mert egy idő után az önkéntesség a "semmibe vész..."

2009. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
A (szélső)jobboldal esetén a legkevesebb baj a Gárdistákkal és az Árpád-sávos zászlóval van. Igaz ezek vannak előtérben, de épp ezek fedik el a lényeget. A Jobbik programja sokkalta veszélyesebb, mint a Gárda vagy a zászló.
2009. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Na a jobbik programja azán tényleg veszélyes...

Kire? mire? Nevetséges vagy.

Jó lenne ha nem csak a nagy pártok által fizetett médiát lesnéd...

2009. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!