Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek magyarországnak,...

Szerintetek magyarországnak, nekünk jó e az EU unió, kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Egy biztos a gazdaság leépült, az élelmiszerágot a szeméttelep jellemzi, lehet hogy olcsó valami de ehetetlen az biztos még ha drága is akor is jellemző.A fizetések sem lettek uniósak csak az árak!

2012. febr. 18. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Semmi sem ártott hazánknak annyit, mint az Eu.
2012. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Így van, vesszen az eu.
2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Kezdjük visszafelé.


A fizetések kb úgy 5× kevesebbek.


nem Eu s


Az élelmiszerek sokkal sz@rtabbak lettek, nincs ízük és tartalmuk, csak szép csomagolás.


Eu s mert ott is ez a helyzet


A piacaink eltűntek, nem a magyarok termelnek, vagy nem magyar a tőkejövedelem, a kereskedelem 60% a nyugati multi

Magyar termelő beruházás alig van, és egyre több megy tönkre, a kkv k sorra adják be a kulcsot mert nincs kereslet, a fogyasztásunk zuhanó repűlésben


Szerinted?


De nem mesélek, nézd meg a támlázatokat és erőltesd meg magad, gondolkodj!


[link]


Aki nem kélpes kiolvasni mekkora bukóban vagyunk, azzal nincs mit kezdeni!

2012. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

"Az élelmiszerek sokkal sz@rtabbak lettek, nincs ízük és tartalmuk, csak szép csomagolás.


Eu s mert ott is ez a helyzet "


Úgy érted minden Eus országban ilyen fost árulnak? És sokan még ezt istenítik...

2012. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

Majdnem.

Persze a nagyon alja nincs sokhelyen.

De velünk megetetik.


De az átlag az teljesen azonos.


Hogy is lehetne más, hiszen sokszor nem is magyar amit te annak hiszel.


Persze vannak eltérések, hiszen az ízlésvilág is más.

De ugyan ez az extra tömegtermelés és feldolgozás a jellemző.

2012. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Mi csak felvásárlói vagyunk a nyugati szemétnek... Melyik balfék hiszi még el, hogy segíteni akarnak rajtunk ezek a mocskok?
2012. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

Segíteni?


ha csak partnerként kezelnének, már sokkal másabb lenne.


De mi csak gyarmat vagyunk.


Olyan tökéletes rabszolga, aki a saját otthonában bérmunkában olcsón megcsinálja a sok szärt, amit meg is etet velünk.


Csak éppen minden fázisban lekarcolja az extraprofitot.


A nyersanyagnál, a feldolgozásnák és az értékesítésnél is.


Az az, a 300Ft s Tescó kecsapból 150 jut nyugatra, te meg dolgozol 3 területen éhbérért és eszed az ecetes szart, mert jó magyar Glóbuszra nem telik.

Mert lehet hogy sokkal jobb és sokkal töményebb az az még jbban meg is érné ár/érték arányba, csak hogy a hatalom nagyon vigyáz arra hogy annyi jövedelmed ne legyen hogy renitenskedj!

2012. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Pontossan, csak már olyan sokszor leírtam ezt a sok balféknek, hogy már beleuntam!
2012. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is sokszor leírtam már az ehhez kapcsoló véleményemet, de én is meguntam. A gazdaság valóban hanyatlásnak indult az mszp idején, a belső fogyasztás csökkenése ezt magával hozta. Elterjedtek a kínai gagyik, az emberek meg is vásárolják, és a baj itt kezdődik. Vegyünk egy példát: Adidas melegítő 20 000 ft. Élettartama akár 5 év is lehet. Kínai melegítő: 5000 forint. "Akár" fél évet is kibírhat. Tehát 5 év alatt ez 50000 forint. Akkor melyik is az olcsóbb, mégis minőségibb? Nem kellene a silány gagyikat vásárolni sem magunknak, sem a gyerekeinknek, és a végelszámolás talán jobb képet adna.
2012. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Az élelmiszerek sokkal sz@rtabbak lettek, nincs ízük és tartalmuk, csak szép csomagolás.


Eu s mert ott is ez a helyzet "


Úgy érted minden Eus országban ilyen fost árulnak? És sokan még ezt istenítik..


Én már ettem nyugatabbi ország olcso termékét.Az olcsó csoki is százszor finomabb, mint az itthoni izetlen kakómasszás szar ami nem is tudom miből van, ami esetleg ehető a milka de majdnem 400 forint.

2012. febr. 19. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!