Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább egy bizonyítottan...

Inkább egy bizonyítottan tehetségtelen, velejéig korrupt és aljas vagy egy szimplán ostoba és dühös + nem gyengén antiszemita és rasszista párt legyen majd "a" kis párt a parlamentben?

Figyelt kérdés
mindkettő lehangolónak tűnik. az MDF-fel és az LMP-vel nem számolok. ti melyiknek "örülnétek"?
2009. jún. 5. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
LMP
2009. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

T. kérdező!

A "velejéig korrupt és aljas" párt alatt valószínűleg mutyikormányzást meghonosító és megtesetesítő, az országot gazdaságilag-erkölcsileg lezüllesztő Mszp-re gondolsz, míg a "szimplán ostoba és dühös+nem gyengén antiszemita, rasszista" párt alatt valószínűleg az antiszemitizmust tudatosan gerjesztő, azokat, akik nem az ő hitközségükbe tartoznak, gyűlölö, a magyar népet minden nemzetközi fórumon lejárató, elvtelen profitorientált, erkölcsi és szellemi fertőt árasztó 1%-os támogatottságú gyűlöletpártra, az Szdsz-re gondolsz.

Nos, e kettő közül a kívánatos az lenne, ha egyik sem jutna be az Országházba, és a közéletből is kiszorulnának.

2009. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

T. válaszoló!


a szadiról és a jobbikról van szó. a jobbikról. tényleg a jobbikról. akik szerint pl. a zsidók okozták a válságot.

2009. jún. 5. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

én ugyan nagyon félek a jobbik néhány pontjától

(kötelező hittan,abortusz betiltása,multik megszüntetése), de annyira vágyom egy kisbabára, amit majd a saját megkeresett kis pénzemből el tudok tartani, hogy a félelmeim ellenére a jobbikot választanám...ugyanis a jelenlegi helyzetben azért nem tudok kisbabát vállalni, mert mások purdéját kell eltartanom a pénzből amiért én dolgoztam meg...

2009. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Sokáig gondolkodtam, hogy kire szavazzak. Az MSZP eddigi "intézkedései" nem váltak be, a Fidesz csak károgni meg óbégatni tud, a Jobbik nekem túl radikális, a szadeszre meg szavazzanak a cigányok meg a b*zik.


Maradt az LMP :)

2009. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

"tényleg a Jobbikról. akik szerint pl. a zsidók okozták a válságot."

Hol írja le a Jobbik, hogy a zsidók okozták a válságot? Hol mondják ki? Vagy ezt csak úgy a zsidók magukra veszik? Akkor mégiscsak lehet valami igazságtartalma, ha nem a brazil esőerdő majmai gondoltak magukra.

2009. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
miért kell azért lepontozni, mert a saját gyerekem szeretném eltartani a cigányoké helyett????
2009. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, mutasd meg nekem légy oly szíves azt a nyilatkozatot, amiben a Jobbik valamely képviselője azt állította, hogy a zsidók okozták a válságot. Ne blogos cikket mutass, hanem hivatalosat.


Ha a kuruc.info ezt állítja, az egy dolog. A kuruc.info nem a Jobbik honlapja, oda a Jobbiktól függetlenül kerülnek fel a hírek. (csak azért mondom, mert több embertől is hallottam már, aki azt hiszi, hogy a kuruc a Jobbik honalpja) Tehát ha a kuruc azt mondja, hogy a zsidók okozták a válságot, azt nem a Jobbik mondja. :)


Egyébként jó a kérdésed.


SZDSZ: foglalkozik a cigányokkal, zsidókkal, homoszexuálisokkal, kábítószeresekkel. 2 millió emberrel a 10ből. Hol vannak a kis magyarok, akik güriznek és adót fizetnek, akiknek a pénzéből fizetik a kártérítést a zsidóknak, a segélyt a cigányoknak, a kábszeresek elvonóját és a homoszexuálisok felvonulását? "Ezekkel" a kis semmi emberekkel nem kell foglalkozni? Kösz, nálam itt elvágták magukat.


Jobbik: ragaszkodnak a magyar hagyományokhoz, vissza akarnak térni a gyökerekhez (vallásosság -> Szent István), az újjáírt szovjet alkotmény helyet a Szent Korona tanát akarják visszavezetni, nem hagynák, hogy külföld megszerezze 2011-től a magyar földeket, egyenlő jogokat akarnak a magyar gazdáknak, hogy az EU ne szolgaként használja őket, meg akarják szüntetni a vidéken zajló terrort stb. stb.


Hát, nem is tudom. "Nehéz" a döntés. JOBBIK.

2009. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Már nem azért, de a jobbik csöppet sem ostoba. Csupa értelmes értelmes ember vezeti, lásd pl. Morvai Krisztina.

Szóval Jobbik!

Az SZDSZ-re pedig normális ember nem szavaz.. De persze ha akarunk magunknak egy országot, amiben 10 millióból 5 millió drogos cigány lesz (mert a drogokat is legalizálni akarják..) csak bátran.

2009. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
aki a bal oldali kormánytól jobbra helyezkedik el, nem feltétlenül szélsőséges, éppenséggel lehet középen is. akik a "szélsőség harangot" húzzák, csak a saját seggüket, saját (törvénytelen) összeharácsolt javaikat, vagyonukat védik. de már hajnalodik
2009. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!