Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább egy bizonyítottan...

Inkább egy bizonyítottan tehetségtelen, velejéig korrupt és aljas vagy egy szimplán ostoba és dühös + nem gyengén antiszemita és rasszista párt legyen majd "a" kis párt a parlamentben?

Figyelt kérdés
mindkettő lehangolónak tűnik. az MDF-fel és az LMP-vel nem számolok. ti melyiknek "örülnétek"?
2009. jún. 5. 11:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

2 perc olyan jellegzetességeket találni, amiket nem engedhet meg magának olyan, aki az ország vezetésében részt akar vállalni:

[link]

[link]


Akinek kardinális kérdés a Szent Korona tan erőltetése egy olyan országban, ahol 10%-nál alacsonyabb a magukat hívő katolikusnak tartók aránya, akinek annyi gazdasági fingja sincs, hogy az külföldi tőke nem az ördög találmánya (különösen a magyar mezőgazdaságban), akinek Magyarországon annyi a kampánya, hogy ő magyar, aki a globalizáció ELLEN akar harcolni...stb. az sajnos rettentően ostoba. Ezt minden rossz szándék nélkül mondom.


Morvai Krisztináról meg tényleg nem valószínű, hogy hisz is ebben a sok marhaságban ( [link] A jóég tudja miért haknizik velük. Valszeg csak hatalmat akar. Meg lehetne kérdezni Bácsfi Dianát, h ő miért nyomta a hülyeségeit anno.


Mindezek ellenére tudom, hogy a jobbikot fanatikusok szeretik, és semmi esélyem meggyőzni bárkit is közülük. Mindössze azért kommenteltem ezt be, hogy érezzék, hogy bár az is nagy baj, hogy rühellik a zsidókat, cigányokat...stb. az legalább akkora, hogy azokon a területeken, ahol nem lehet egyszerű hazaárulózással elintézni a problémát, ott kifejezetten nagy ökörségeket akarnak keresztülvinni. Nyilván nem lesz rá módjuk, hogy keresztülvigyék, de az is rossz, ha sok elkeseredett embert hülyítenek be tartósan.

2009. jún. 5. 15:40
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja, a zsidó válságokozókat Bayer Zsolt írta Magyar Hírlapban, ezért megkövetem a jobbik pártolóit, akik felháborodtak ezen a feltételezésen :)
2009. jún. 5. 15:44
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem több ésszerű kispárt és két ésszerű nagypárt lesz a parlamentben - ha a választók ésszerűségre késztetik őket.

Amíg egymást hülyézitek e fórumon, semmi sem sarkallja ésszerűségre a pártokat, pedig a jövőnk az okos együttműködésen múlik.

2009. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként ez hihetetlen!

Aki nevén nevezi a problémát, az antiszemita és rasszista.

Az szdsz szemében én is az vagyok, mert nem vagyok egy homoszexuális narkófüggő félig zsidó félig cigány szociál-liberális. Akkor inkább a Jobbik.

2009. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]

Bayer Zsolt nem Jobbikos... Bayer Zsolt egy újságíró, aki mégcsak nem is mindenben ért egyet a Jobbikkal.


A két másik linkedre...

1. Miért nem állhat ki Magyarország egy másik ország módszeres kiirtása ellen? Nem pont ez volt a baja Izraelnek, hogy őket bizony származási alapon irtották? Pontosan ugyanezt teszik Palesztinával. Még barack Obama is ejnyebejnyézett már rájuk a zsidó kolóniák telepítése miatt. Barack Obama is náci lenne? Ne röhögtess már...

2.Miért kéne egy nőnek hagyni, hogy beleszóljanak a magánéletébe? Amerikába szakad hazánkfiai osztják kintről az észt. Semmi közük az országhoz, azt se tudják mik történnek (én még sem BBC-n sem CNN-en nem láttam olyan Magyarországgal kapcsolatos hírt, hogy romák támadtak meg magyarokat - pedig nem lehet letagadni, hogy több ilyen volt, mint fordítva). Akkor meg mit szólnak bele a magyarok életébe, ha semmit sem tudnak? Ha védeni akarják onnan a cigányokat vagy zsidókat, akkor vigyék ki szomszédnak, nem fog senki tiltakozni. Szóval Morvai Krisztina szerintem frappánsan szólt be nekik.


Mielőtt leírod a következő hülyeségedet, legalább járj egy kicsit utána. Magyrország lakosságának 74%, azaz hetvennégy százaléka vallotta magát kereszténynek, 51%, azaz ötvenegy százalék vallotta magát római katolikusnak. Hol van ez a 10%-odhoz? Szerintem ne járasd le magad :)

[link]


Az eredeti kérdésre visszatérve: hamarosan eljön az idő, amikor az MSZP lesz a harmadik erő a FIDESZ és a Jobbik mögött.


Szebb Jövőt!

2009. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Megkövetlek akkor még egyszer Bayer Zsolt miatt, teljesen jogos, hogyha te mint jobbik szimpatizáns, a legkevésbé sem értesz vele egyet :)


Elég vicces, hogy nekem kell bizonygatnom,hogy a jobbik és csapata nem bírja a zsidókat (és a cigókat meg a külföldieket..stb.), amikor ezt valószínűleg te sokkal jobban tudod nálam. Épp ezért ez lesz az utolsó kísérlet, hogy érveljek neked. Tehát:


Először is a két megállapításod pontosan ellentmond egymásnak (miért nem állhatunk ki vmi másik ország belügyében vs. semmi közük ehhez az országhoz, mit szólnak bele, azt sem tudják mi történik). Ez így már megnehezíti a korrekt választ :) de korántsem teszi lehetetlenné. Akkor tovább:


1. Ahol egy tüntetés kollektív mocskos zsidózásban teljesedik ki, annak nehezen félreérthető célja és az antiszemita mivolta (azért félnek ettől sokan, mert Hitlerék is pont ilyennek indultak), és a legjóindulatúbban sem nevezhető bármiféle szimpátia-megmozdulásnak. Bárki kritizálhatja Izrael vezetőinek bármiféle viselkedését, azonban Obama hamar elkussoltatja azokat, akik elkezdenének mocskos/hazátlan zsidózni. Pont azért, mert nem antiszemita, hanem baja van Izrael állam viselkedésével.


2. Sajnálom hogy frappánsnak érzed azt, ha valaki a faji hovatartozása alapján próbál alpári stílusban visszavágni valakinek. Azért, mert arról nem tehetsz, hogy milyen népcsoportba vagy bőrszínnel születsz. Ezzel vagdalózni súlyos tahóság. Mindig az volt, és az is marad. Aki ezt nem tudja belátni, az arra sem méltó, hogy egy buszt vezessen, nemhogy egy országot. A trágár stíluson meg mindazoknak kötelességük felháborodni, akik kifogásolták, hogy Fletó "ku*va országot" ejtett ki a száján.


Az meg közismert dolog, hogy a magukat a népszavazáson katolikusnak vallók elképesztően kis hányada jár vasárnaponként templomba, és ez az arány is csökken. Attól még hogy valaki benyögi egy számlálóbiztosnak, hogy megkeresztelték a szülei, még nem jelenti azt, hogy katolikus elvek szerint akar élni. Sőt általában nem jelenti azt. Piarista diák voltam, Erdő Péter bíboros 2005-ben nekünk 6-700 ezerre tette a hívő katolikusok számát Mo.-on, úgy hogy ő is csökkenőnek vélte a tendenciát. Ez még a 10%-ot sem éri el, sajnos. Kár érte, de én sem örülnék neki, ha mondjuk az egyébként többségben lévő ateisták vezérlő elvvé akarnák tenni a materialista életfelfogást.


Most tökre próbáltam magam nem lejáratni :)


Ha jobbik lesz a 3. legnagyobb párt, akkor olyanná válunk, mint szlovákia Slotával. Túl lehet élni, meg biztos lesz egy csomó vicces dolog is, de az egész úgy általában még lehangolóbb lenne.


Bárcsak elgondolkoznál a fentieken!

2009. jún. 6. 03:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát azért Vona nagyságrendekkel különbözik Slotától aki egy alkoholista magyargyűlölő autótolvaj, Vona pedig vmilyen managerként dolgozik, és történelemtanár a szakmája.


Amúgy meg pontosan ezért nem lehet a mai problémákról beszélni mert egyből jön a "tudjukhovávezetett".Nem tudom miért akarja kiírtani a kérdező a cigányokat, mert amikor felmerült a cignykérdés egyből előjött hitler.

2009. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mit akar kezdeni Magyarországgal a vallásosság tervével ha Magyarország 10%-a vallotta magát kereszténynek?


Először is mint fentebb említette valaki, ez az adat nem valami hiteles.


Másrészt menjünk vissza kicsit időben. Szent István vajon hogy gondolta, hogy majd megtéríti az embereket, ha 0, ismétlem nulla % volt Magyarországon a keresztény emberek száma?


Egyébként a Szent Korona tanával mi bajod van? Melyek azok a részek, amik nem nyerték el a tetszésed? Jobban díjazod az átírt szovjet alkotmányt?

2009. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!