Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire volt jó ez a szép kártya?

Mire volt jó ez a szép kártya?

Figyelt kérdés
Vidéken alig lehet normális helyen felhasználni ahol meg igen olyan drágaság van hogy az éves juttatás sem elég hogy kifizessük.Csak nekem értelmetlen ez az egész?Te például mire használod fel?
2012. febr. 23. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Valaki ebből is jól megszedte magát. Másra nem volt jó. Nekünk biztos nem.
2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Csatlakozom az előttem szólóhoz , de kiegészíteném azzal , hogy kormánykörökben . Az Erzsébet - utalványt se lehet szinte sehol beváltani.
2012. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Erzsébet - utalványt se lehet szinte sehol beváltani."


Közel az összes étterem, Coop, CBA és Reál üzletek, MOL-kút (igaz csak élelmiszerre és ki az a * aki ott vesz enni?), kisebb-nagyobb boltok. Ez többtízezer elfogadóhely...


"Vidéken alig lehet normális helyen felhasználni "


Pedig akinek az a pihenés, hogy Bp-en elmegy valahová... Az meg is érdemli...


"Te például mire használod fel?"


Még nem tudom. Még az sem biztos, hogy kapok-e, és ha igen, akkor mennyit. Ha lehet a szállásra valót fogom kérni, és akkor irány a Balaton néhány napra. Ahová én mennék, ott el is fogadják. Drága hely, de egyszer egy évben hadd engedjek meg magamnak egy kis "fényűzést"...

2012. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Közel az összes étterem, Coop, CBA és Reál üzletek, MOL-kút (igaz csak élelmiszerre és ki az a * aki ott vesz enni?), kisebb-nagyobb boltok. Ez többtízezer elfogadóhely..."


Csak annyi a bibi ezekkel , hogy olyan utalványokat váltottak le a cégek , amiket az össz multiban fel lehetett használni (, pl. olcsó húsra) . Azok az emberek , akiknek főleg ez számított nem hiszem , hogy üdülésre szeretnék költeni . És , csak egy-két CBA fogadja.

Biztosan tudom , hogy Érd ,Diósd,Budaörs környékén szinte sehol nem tudsz rajta élelmiszert venni. Egy multi se kötött velük szerződést !

2012. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az első kettő írta korrekten.

Aki megkapja a kártya készítés jogát az vajh melyik cégük lesz.

Ha a fizetések normálisak lennének nem kellene ilyen "érdekes" módon kiadni a juttatásokat.

Eltudnátok menni a fizuból csak az kinek lenne zsuga.

2012. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Coop és barátai.Hát mit mondjak sokkal drágábbak,mint a nagy multik.Csak a Coop tejet nézzem ami amúgy ugyanaz amit a Tescoban kapok itt legalább is Székesfehérváron.A coopban 30-40Ft-al drágább amiből csak 10 litert vegyek egy hónapban és ott vagyok,hogy 300-400Ft.Eddig kutyaeledelt,nápolyit,szörpöt vettem az étkezési utalványból.Szóval a Coopban nem kapni 225Ft-os kutyaeledelt de szerintem 300Ft alatt biztos nem.Abból havi 10-13-at szoktam venni.Az már akkor minimum +750Ft havonta.Összesen igy már 1000Ft és ez csak két dolog.Az aza 1000Ft-ból pl. veszek a Tescoban 1kg virslit,1kg kenyeret,2kg krumplit.Abból már összelehet ütni akár egy paprikáskrumplit.Továbbá kinálat gyenge és drága.Eddig is volt hasznuk,most meg aztán...
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon helyeslem hogy a múltikat (tesco) kizárták. A multik kiviték a pénzt az országból.
2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó látom neked nem számit a pénz!Tudod sokkal többen vagyunk akinek számit az az 1000Ft is!
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is számít a pénz minimál bért keresek. Viszont megpróbálok csak magyar terméket vásárolni, eddig is elvoltam tesco nélkül pedig a közelűnkben is van egy. Az ijen múltik kiviszik a pénzünket az országból. Nem azért dolgozok hogy a külfőldi milliárdosokat tovább gazdagítsam!
2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Biztosan tudom , hogy Érd ,Diósd,Budaörs környékén szinte sehol nem tudsz rajta élelmiszert venni. Egy multi se kötött velük szerződést !"


És élelmiszert csak multiban tudsz venni? Nohát, akkor én eddig kakát ettem.


Sajnos elég gagyi a kereső és nincs üzletnév kiírva, de..


Érd:

[link]


Diósd:

[link]


Budaörs:

[link]


Összesen mintegy 50 helyen tudod elkölteni. Hát nincs benne a teszkó, így jártál.

2012. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!